Corail

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza v centre mesta Marrakech. Vďaka svojej centrálnej polohe sú v pešej vzdialenosti rôzne nákupné a zábavné zariadenia, ako aj reštaurácie a bary, ako aj historické pamiatky a orientálne bazáre. Letisko Marrakech je cca. 3 km ďaleko.

Vybavenie: Tento mestský hotel sa skladá z 50 izieb rozložených na 5 poschodiach. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, lobby, WLAN (zadarmo), hotelový trezor (za poplatok), výťah, reštaurácia, bar, parkovisko (za poplatok) a kadernícky salón. Vonku sa nachádza bazén so slnečnou terasou. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma pri bazéne. Na strešnej terase hotela si môžete vychutnať nádherný výhľad na pohorie Atlas.

Ubytovanie: Štandardné izby majú vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu, telefón, SAT TV, trezor a balkón alebo terasu.

Stravovanie: Raňajky alebo polpenzia je možné rezervovať. Raňajky a večere sa ponúkajú formou bufetu alebo formou menu (v závislosti od hostí).

Šport/Zábava: za poplatok: turecké kúpele a masáže v kúpeľoch a wellness centre.

Všeobecné informácie - Turistická daň: Upozorňujeme, že v Maroku je vyberaná turistická daň. Suma závisí od rezervovanej kategórie hotela (od 1 € do 4 € na osobu/deň) a vypočíta sa na osobu a deň. Poplatok nie je zahrnutý v cene pobytu a musí byť zaplatený priamo hotelu. (Zmeny vyhradené)

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().