Elite Orkide Suite and Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza v Alanyi, cca. 400 m od verejnej piesočnatej/kamienkovej pláže (doporučené topánky na kúpanie). Je to dostupné autobusom/autom. Najbližšia atrakcia je Alanya Castle (2 km). Centrum mesta je v blízkosti. Najbližšie mesto Antalya je cca. 131 km ďaleko. Letiská: AYT cca. 124 km, GZP cca. 43 km.

vybavenie:
Existujúce hlavné a susedné budovu, klimatizovaný hotel bol rekonštruovaný v roku 2017 a ponúka 52 izieb a 9 podlaží.Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), trezor (za poplatok), lobby bar, kaderníctvo, 2 výťahy, reštaurácia a bar a Wi-Fi (vo verejných priestoroch) a prístup k internetu (môže byť spoplatnený v spoločných priestoroch) ,K dispozícii je aj TV miestnosť.K vybaveniu patrí reštaurácia s terasou a klimatizácia.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Kryt interiéru dokončuje interiér.K bazénu patrí sezónny bazén a bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a slnečná terasa (sezónne).K dispozícii je aj vírivka.Na pláži a pri bazéne sú pripravené podmienky (za poplatok).Hostia môžu využiť slnečníky a lehátka pri bazéne.Na pláži slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby sú pohodlné a vkusne zariadené a majú sprchu s WC, sušič na vlasy, telefón s priamou voľbou, satelitnú/káblovú TV, dvojlôžkovú alebo manželskú posteľ, individuálne regulovanú klimatizáciu (za poplatok), trezor (za poplatok), minibar (za príplatok) a balkón alebo terasu.

Apartmány majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, okrem kuchyne so sporákom a rýchlovarnou kanvicou.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Self-stravy, raňajky

Deti (v závislosti od sezóny):
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Vysoké stoličky a detské kočíky
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- za poplatok: stolný tenis, posilňovňa, masáže, sauna, kúpele
- večerné týždenne

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- práčovňa (za poplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
počet hviezdičiek 3,5

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.