Albatros Citadel Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Beach Hotel sa nachádza na súkromnej piesočnatej/štrkovej pláže "Hotel" (odporúčame topánky na kúpanie) rezortu Sahl Hasheesh. Na pláži je ľahko (v závislosti na ročnom období, ktoré môžu byť spoplatnené) s raketoplánom dosiahnuť. V cca. 4 km sú nákupné a zábavné zariadenia. Medzi iné zaujímavé miesto je New Marine (asi 10 km). Centrum mesta je vzdialené cca. 21 km ďaleko. Najbližšie mesto sa nachádza asi Downtown. 25 km ďaleko. Letisko: cca HRG. 19 km, RMF cca. 225 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavných budov a niekoľkých prístavieb a má 514 izieb rozložených na 4 podlažiach.V interiéri sa nachádza lobby, 24-hodinová recepcia, lobby bar, kaderníctvo, výťah, samoobsluha, obchod a 8 barov, ako aj WiFi (za poplatok vo verejných priestoroch).Zariadenie tiež niekoľko reštaurácií (à la carte, miestne pokrmy, medzinárodné, ázijské a talianskej) s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Kaviareň a snack bar ponúkajú aj malé jedlá.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych vyhrievaných bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónne) a samostatný detský bazén.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, vankúše, uteráky a dáždniky.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Double: sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, Wi-Fi pripojenie k internetu (za poplatok), (ktoré môžu byť spoplatnené) trezor, minibar a balkón alebo terasu. k dispozícii za príplatok s výhľadom na more.

Double Deluxe: sú priestranné pri inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby. k dispozícii za príplatok s výhľadom na more.

Rodinná izba štandard: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby máte ďalšie možnosti spánku. Rezervuje sa s výhľadom na more za príplatok.

Rodinná izba Deluxe: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú ďalšie možnosti na spanie.

Rodinné izby, 2: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby dve spálne so spojovacími dverami. k dispozícii za príplatok s výhľadom na more.

Všetky hospodárske priestory sú vo všeobecnosti najlacnejšou kategóriou izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Ultra All inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Popoludňajšie občerstvenie, káva/čaj a sušienky, ako aj polnočné občerstvenie. Miestne alkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté v čase od 10:00 do 02:00 v príslušných otvorených baroch. Nealkoholické nápoje sú zahrnuté 24 hodín. Minibar je denne zásobovaný nealkoholickými nápojmi. Dovezené nápoje, kútik Sisha, ako aj všetky ostatné doplnky. čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- detská zábava denne od 10:00 do 17:00 pre deti od 4 do 12 rokov
- Mini klub pre deti od 4 do 12 rokov
- Samostatný detský bazén pri bazéne
- Opatrovanie detí (za poplatok)
- 2 ihriská
- vysoké stoličky v rohoch reštaurácií

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
Za poplatok:
- Aqua Center
- Biliard
- Cestovanie (Playstation, Arcarde Games)
- Gym

wellness:
prípadne za poplatok:
- masáže
- whirlpool
- sauna
- Turecký kúpeľ, hammam
- Spa

Ostatné:
- prijaté platobné prostriedky: Euro/Master Card, Visa
- Práčovňa (za príplatok), Žehlenie (za príplatok)
- domácnosť
- parkovanie
- Napätie: 220 voltov
- Konferenčná miestnosť
- Servis na izbu
- Kyvadlová doprava do Hurghady (prípadne za poplatok)
- limuzínový servis (prípadne za poplatok)
- Opatrovanie detí (prípadne za poplatok)
- Lekár 24/7 na recepcii (za príplatok)
- Lieky (za poplatok)
- Nemocnica cca. 10km od hotela

Kategória Krajina:
5 star

Všeobecné informácie:


Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19)
Vstupné požiadavky môžu Covid-19 zmena vo veľmi krátkom časovom kvôli koronavírusy. Budeme sledovať ďalší vývoj presný právny. Upozorňujeme, že väčšina hotelov sú v súčasnosti zatvorený. Tam môže byť začiatok opätovného otvorenia obmedzenie výkonu v hotelových zariadeniach, vonkajších zariadení, aktivít a jedlom alebo nápojmi.

Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú vstupný pas alebo preukaz totožnosti, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe s preukazom totožnosti musí byť predložená pasová fotografia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že poplatok za vízum je cca. 28 EUR nie je zahrnuté v cene pre prehliadku. Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska dostanú svoje vstupné vízum priamo od nášho miestneho sprievodcu po príchode na letisko v Egypte za poplatok cca. 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností sa informujte včas pred odchodom na konzuláte, ktorý je zodpovedný za súčasné požiadavky na vstup.