Villa Olympia

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel Villa Olympia je cca. 350 m od piesočnatej pláže. Najbližšie mesto Fira je vzdialené asi 12 km. Obchody sa nachádzajú asi 2 km od hotela, supermarket je vzdialený 1 km. Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené necelých 250 metrov. Pre vašu večernú zábavu je vzdialený 2 km vzdialený nočný klub. Ďalšie možnosti zábavy, ako napríklad kino, sú v cca. 15 km. Autobusová zastávka (asi 100 metrov od hotela) zabezpečuje mobilitu na dovolenke. Pre zdravotnú starostlivosť je vzdialená 12 km vzdialená nemocnica. Letisko (JTR) je cca. 13 km. Ďalšie letisko (JTR) je vzdialené asi 13 km.

vybavenie:

Tento očarujúce dvojposchodový rezort hotel sa skladá z hlavnej budovy a susedného objektu s celkom 32 izieb. To ponúka svojim hosťom recepciu a parkovisko (zdarma). Jedálenský možnosti zahŕňajú snack bar poskytuje. Môžete zakončiť v hotelovom bare rušný deň. Vo verejných priestoroch je k dispozícii hotel. Na vonkajšej časti hotela patrí bazén. Tu slnečníky, ležadlá a osušky si môžete požičať zadarmo. Erfischende nápoje môžu byť prijaté priamo v bare pri bazéne. Domácnosť je zadarmo. Izbová služba a práčovňa sú za poplatok.miestnosť:

Mile zariadené a novo zrekonštruovaný dvojlôžková izba (DR) sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, satelitný TV, Wi-Fi, trezorom, mini chladničkou a balkónom s výhľadom do záhrady.raňajky:

Raňajky formou bufetu.Všeobecné informácie:
  • Jazyky: angličtina
  • Kreditné karty: Euro/MasterCard a Visa
  • Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok.


Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.