Le Chateau Lambousa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza v Lapta a je cca. 300 m od hotelovej pláže s plávacou plošinou. Kyrenia s množstvom obchodných a zábavných zariadení, ako aj reštaurácií a barov je vzdialená cca. 17 km. Letisko Ercan sa nachádza v cca. 55 km vzdialenosť.

Vybavenie: Komfortný hotel má 93 izieb rozložených nad hlavnou budovou, niekoľkými bungalovovými budovami a budovou "Celebrity" cez ulicu. Medzi zariadenia hotela patrí 24-hodinová recepcia, salónik a konferenčná miestnosť. Vnútorný priestor ponúka aj bufetovú a a la carte reštauráciu s terasou. Pranie a lekárska služba sú za poplatok. Vo vonkajšom priestore hotela nájdete bazén so slnečnou terasou a bar pri bazéne (sezónne). Vo vonkajšom priestore nájdete parkovacie miesto (zdarma). Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma na pláži a pri bazéne, rovnako ako osušky na vklad.

Ubytovanie: Štandardné izby majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou s WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, minibar (za poplatok) telefón, SAT TV, WLAN (zdarma), mini bar (za poplatok), príslušenstvo na prípravu kávy/čaju (na vyžiadanie/proti Poplatok), trezor a balkón. Tieto izby je možné rezervovať aj ako jednolôžkovú izbu. Priestrannejšie bungalovy majú rovnaké vybavenie ako štandardné izby v prístavbách a nemajú balkón. Izby s výhľadom na more sú štandardné izby a nachádzajú sa v budove Celebrity na druhej strane ulice.

Stravovanie: Raňajky, polpenzia a all inclusive rezervovateľné. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere. All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere, popoludňajšie občerstvenie a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:30.

Šport/údržba: Bez poplatku: fitnes, tenis, stolný tenis, sauna, parný kúpeľ a večerné prehliadky. Za poplatok: masáže, turecké kúpele, jacuzzi a ďalšie procedúry vo wellness centre.

Deti: Detský bazén, detské ihrisko, detská postieľka (na vyžiadanie) a detská postieľka (na vyžiadanie/za poplatok).

Poznámka: Pri rezervácii izby s výhľadom na more je možné využiť všetky zariadenia hlavného domu.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().