Vilanova

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Tento hotel sa nachádza iba 850 metrov od najbližšej pláže. Mnoho barov, reštaurácií a obchodov sa nachádza v bezprostrednej blízkosti. V strede Albufeira je 2,3 km po cca. Letisko Faro (FAO) je asi 36 km ďaleko.

adresa:
Avenida Sa Carneiro
8200-262 Albufeira
Algarve
Tel .: 351 289 580410
Fax: 351 289 580419

Vlastnosti:
V hoteli je 216 apartmánov rozložené 5 poschodí. Zariadenie patrí lobby s 24-hodinová recepcia, trezory (za poplatok) a WLAN (za poplatok). V krásnom vonkajšom areáli je veľký bazén, kde si hostia môžu oddýchnuť. Parkovacie miesta sú k dispozícii za príplatok. Domáci miláčikovia sú vítaní (ak GEG. Fee).

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Odhlásenie sa očakáva od 14:00 a odhlásenie sa očakáva pred 12:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Dôležitá poznámka:
sa platí pri príchode musia mať zálohu vo výške 50 eur na osobu.

Iné:
štúdio
Vítajúc štúdiá príde s kombinovanou obývacia izba/spálňa, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou/WC, kuchynským kútom a TV so satelitným príjmom.
Apartmán s 1 spálňou
Apartmány sú vybavené rovnakými zariadeniami, ako štúdio s oddelenou spálňou.
Apartmán 2 spálne
Inak rovnaké vlastnosti ako štúdiových izby majú 2 oddelené spálne.
vila
Vily sú tiež vybavené rovnaké vybavenie ako štúdiá s oddelenou spálňou, terasou a malou záhradou.
Villa 3 Spálne
Inak rovnaké vlastnosti ako Villa, tieto vily majú 3 spálne.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladších hostí je vo vonkajšom priestore samostatný detský bazén.

Stravovanie:
Self Catering

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.