Jaz Aquamarine Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento hotel sa nachádza v Hurghade priamo na hotelovej plytkej pláži. Mnohé nákupné a zábavné zariadenia, ako aj reštaurácie a bary sú v bezprostrednej blízkosti. Vzdialenosť k letisku Hurghada je cca. 17 km.

Vybavenie: 1001 izieb komfortne zariadeného hotelového komplexu je rozmiestnených v 3 budovách. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, WLAN (za poplatok), 2 hlavné reštaurácie, 4 a la carte reštaurácie (ázijské, talianske, libanonské a ryby), bary a niekoľko obchodov. V rozsiahlych záhradách nájdete 18 bazénov so slnečnými terasami, 2 aquaparky a 2 bary pri bazéne a plážový bar. Plážové lehátka, vankúše, dáždniky a osušky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a pri pláži.

Ubytovanie: Superior izby majú sprchu/WC, sušič vlasov, individuálne ovládanú klimatizáciu, telefón, SAT TV, minibar (s poplatkom), trezor a balkón alebo terasu. Sú tiež rezervovateľné s výhľadom na more. Izby Superior Economy sú vybavené ako nadštandardné izby, sú menšie a majú výhľad do záhrady. Izby Superior sú tiež vybavené ako nadštandardné izby, ale majú aj rozkladacie pohovky. Rodinné izby DeLuxe sú priestrannejšie s rovnakým vybavením ako rodinné izby superior.

Stravovanie: Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere v bufetovom štýle, neskoré raisantové raňajky, denné občerstvenie, popoludňajší káva/čaj a koláče, 2x týždenné návštevy reštaurácií a la carte (minimálny pobyt 7 nocí/rezervácia je nutné) a miestne alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje medzi 10:00 a 24:00. Večera je požadovaná na vhodné oblečenie.

Šport/Zábava: Bezplatne: Posilňovňa, tenis (svetlo za poplatok), stolný tenis, plážový volejbal, šípky a boccia. Denný program zábavy a zábavy. Za poplatok: masáže a iné procedúry v kúpeľnom a wellness centre. Prechádzky s kamélkou, potápanie a rôzne vodné športy sú k dispozícii od miestnych dodávateľov pláží.

Deti: miniklub (4 - 12 rokov), mini diskotéka, detský bufet, detský bazén a detské ihrisko.

Štartovné: Upozorňujeme, že po prílete na letisku zodpovedajúce Tourist Visum¹ sa udeľuje pri vstupe. Tieto náklady sú 32,50 EUR (vr. Poplatkov Processing) na osobu je potrebné uhradiť priamo pri vstupe do sprievodcom.

¹Výška vízového poplatku sa riadi podľa egyptských právnych predpisov nie po dátume rezervácie, ale po dátume cesty. Ak sa vízové ​​poplatky zvýšia alebo znížia pred cestou, poplatok za služby sa zvýši alebo zníži. V tomto prípade by sme vás okamžite informovali.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.