Jaz Aquamarine Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento hotel sa nachádza v Hurghade priamo na hotelovej plytkej pláži. Mnohé nákupné a zábavné zariadenia, ako aj reštaurácie a bary sú v bezprostrednej blízkosti. Vzdialenosť k letisku Hurghada je cca. 17 km.

Vybavenie: 1001 izieb komfortne zariadeného hotelového komplexu je rozmiestnených v 3 budovách. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, WLAN (za poplatok), 2 hlavné reštaurácie, 4 a la carte reštaurácie (ázijské, talianske, libanonské a ryby), bary a niekoľko obchodov. V rozsiahlych záhradách nájdete 18 bazénov so slnečnými terasami, 2 aquaparky a 2 bary pri bazéne a plážový bar. Plážové lehátka, vankúše, dáždniky a osušky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a pri pláži.

Ubytovanie: Superior izby majú sprchu/WC, sušič vlasov, individuálne ovládanú klimatizáciu, telefón, SAT TV, minibar (s poplatkom), trezor a balkón alebo terasu. Sú tiež rezervovateľné s výhľadom na more. Izby Superior Economy sú vybavené ako nadštandardné izby, sú menšie a majú výhľad do záhrady. Izby Superior sú tiež vybavené ako nadštandardné izby, ale majú aj rozkladacie pohovky. Rodinné izby DeLuxe sú priestrannejšie s rovnakým vybavením ako rodinné izby superior.

Stravovanie: Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere v bufetovom štýle, neskoré raisantové raňajky, denné občerstvenie, popoludňajší káva/čaj a koláče, 2x týždenné návštevy reštaurácií a la carte (minimálny pobyt 7 nocí/rezervácia je nutné) a miestne alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje medzi 10:00 a 24:00. Večera je požadovaná na vhodné oblečenie.

Šport/Zábava: Bezplatne: Posilňovňa, tenis (svetlo za poplatok), stolný tenis, plážový volejbal, šípky a boccia. Denný program zábavy a zábavy. Za poplatok: masáže a iné procedúry v kúpeľnom a wellness centre. Prechádzky s kamélkou, potápanie a rôzne vodné športy sú k dispozícii od miestnych dodávateľov pláží.

Deti: miniklub (4 - 12 rokov), mini diskotéka, detský bufet, detský bazén a detské ihrisko.

Vstupná služba: Pre našich hostí s cieľovým letiskom Hurghada (okrem pobytu v hoteli v Marsa Alam/El Quseir):

Po príchode na letisko Vám ponúkame náš exkluzívny balíček VIP služieb. Tento balík zahŕňa vstupné vízum¹, osobné privítanie od nášho sprievodcu a zaručené rýchle spracovanie pri príchode. Takisto dostanete fľašu vody pri prevode do rezervovaného hotela. Okrem toho balík VIP služieb zahŕňa prehliadku mesta cez Hurghadu, kde u nás zažijete pôvodný Hurghada. Pre túto službu účtujeme poplatok vo výške 32,50 €, ktorý je splatný pri príchode na letisko miestnym sprievodcom.

V LMX v Hurghade, vrátane:
10% zľava na rôzne výlety.

Pre našich hostí so všetkými ostatnými destináciami v Egypte:

Upozorňujeme, že pri príchode na letisko sa pri príchode vydá turistické víno¹. Náklady na túto sumu 32 EUR (vrátane manipulačného poplatku) na osobu sa platia priamo cestovnej kancelárii pri príchode.

¹Výška vízového poplatku sa riadi podľa egyptských právnych predpisov nie po dátume rezervácie, ale po dátume cesty. Ak sa vízové ​​poplatky zvýšia alebo znížia pred cestou, poplatok za služby sa zvýši alebo zníži. V tomto prípade by sme vás okamžite informovali.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().