Cornelia Diamond Golf Resort & Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Priamo na pláži, cca. 4 km od mesta Belek. Minibus spoje. Čas prenosu z letiska Antalya
asi 30 až 75 minút.

university:
Hotelový komplex s 571 izbami. Lobby s recepciou, lobby bar s posedením, výťahy, hlavná reštaurácia s terasou, niekoľko à la carte reštaurácií (čiastočne 1.6.-31.10., S rezerváciou vopred/rezervácie pre deti len v určitých dňoch), bary (čiastočne v závislosti od počasia 15.5. .-31.10.), Cukrárne, konferenčné miestnosti, obchody a kaderníctvo. Krytý bazén. Amfiteáter a bazén s bazénom, aquaparkom, vírivkou, slnečnou terasou (15.5.- 31.10./wetterabhängig). Doktor (stdw.).

Ubytovanie:
ŠTANDARDNÁ IZBA: (A1-3A) cca. 42-50 m², vaňa s vaňou, sprcha, WC, fén na vlasy, kúpacie plášte a papuče, telefón, satelitná TV s LCD obrazovkou a hudobným kanálom, platená TV, pripojenie na internet a WLAN (v cene), minibar, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy , Trezor, Koberec, Klimatizácia (central), Balkón, Záhradná strana. 24-hodinová izbová služba (servisný poplatok). Voliteľne s bočným výhľadom na more (A1-3B) alebo s výhľadom na more (A1-3C). 6 izieb pre telesne postihnutých.

Bucher KOMFORTNÁ IZBA: (A2-3K) Na horných poschodiach, výhľad na more, inak A2A.

ZARIADENIE FAMILY ZARIADENIA: (A2-4D) cca. 70 m², v hlavnom dome v prízemí, dve spálne, jedna s manželskou posteľou a jedna s dvoma samostatnými lôžkami, 2 kúpeľne, inak A2A. Každá izba má vlastné vstupné dvere. 24-hodinová izbová služba (menu/poplatok).

SEA FAMILY ROOM: (A2-4E) cca. 80 m², priamy prístup k exkluzívnemu bazénu a výhľadu na bazén, v opačnom prípade A2D.

All Inclusive:
Raňajky, neskoré raňajky, obed/večera formou bufetu, občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj/koláč, polnočné občerstvenie, zmrzlina (15.5.- 31.10./stdw.). Občerstvenie, miestne a niektoré dovážané alkoholici 24 hodín, v nočnom klube 23.30-2.30. Recepcia so šumivým vínom alebo pomarančovým džúsom (lobby), ovocný tanier pri príchode. Čerstvo vylisované ovocné šťavy na raňajky. Minibar je denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi a pivom.
Reštaurácie nezahŕňajú dovezený alkohol.

zábava:
Zahrnuté: PlayStation, Wi-Fi v niektorých verejných priestoroch av konferenčnej miestnosti, diskotéka. Celodenná animácia, večerné predstavenia, živá hudba.
Za poplatok: biliard, bowling (4 chodby), internetová kaviareň.

Wellness:
V cene ubytovania: sauna, hammam, parný kúpeľ. Reflexoterapia Tayga s rôzne temperovanými vírivkami.
Za poplatok: masáže a procedúry v cca. 5 000 m² kúpeľného centra.

Pláž a kúpanie:
Široká, strmá piesčitá pláž (v záplavovej časti čiastočne kamienková). Mólo na kúpanie, bar (15.5.- 31.10./wetterabhängig). Slnečníky a ležadlá sú zahrnuté na pláži a pri bazéne.

Kreditné karty:
VISA, MasterCard.
Oficiálne Kategória krajiny: 5 hviezdičiek.

Šport a fitness:
V cene: 3 tenisové kurty (2 pevné, 1 umelé trávnikové podlahy), basketbal, stolný tenis, fitnes centrum. Plážový volejbal, lukostreľba. Surfovanie a plachtenie (s licenciou) od 15.5. do 31.10.
Za poplatok: 7 tenisových kurtov (piesočnaté dno), svetlomet, pálky/lopty, ihrisko, hotelové golfové ihrisko (Nick Faldo/27 jam/kyvadlová doprava), futbalové ihrisko (110 m x 68 m). Motorizované vodné športy prostredníctvom poskytovateľov tretích strán (15.5. - 31.10./Wetterabhängig).

bonus:
0,35 l vína, ovocný kôš, župany, papuče a upgrade izby (podľa dostupnosti) pre novomanželov na svadobnej ceste a svadobných hostí

Kids Fun Kontrola:
Miniclub pre: Deti (0-3 r.), Lollys (4-5 r.), Rýchlosti (6-8 r.), Junior (9-13 r.), Teenageri (14-17 r.), Zábava pre deti./izba, mini kino, mini diskotéka, detský bufet, vysoké stoličky, detské postieľky, stráženie detí (na vyžiadanie/za poplatok). Krytý detský bazén s tobogánom, detské ihrisko (15.5.- 31.10./wetterabhängig).