Century Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Tento klub vhodný pre rodiny s deťmi sa nachádza v severnom regióne krásneho ostrova Korfu. Nachádza sa v malebnej dedinke Acharavi, kde nájdete reštaurácie, bary a nákupné zariadenia. Cca. 8 km dlhá pláž je vzdialená asi 1 km. Letisko Korfu (CFU) sa nachádza v cca. Vzdialenosť 40 km.

adresa:
491 00 Acharavi
Corfu
Tel .: 30 2663 063401
Fax: 30 2663 063405

Vlastnosti:
Hotel vás privíta s celkom 82 izbami. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch (za poplatok). V reštaurácii sa podávajú miestne a národné jedlá. Krásna záhrada s bazénom je tiež súčasťou areálu tohto apartmánového hotela. Parkovanie je bezplatné, v závislosti od dostupnosti. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby pozostávajú zo spálne, kúpeľne so sprchou alebo vaňou/WC a balkónom alebo terasou. K vybaveniu patrí klimatizácia, sušič vlasov, televízia a bezdrôtové pripojenie na internet (za poplatok).
Apartmán s 1 spálňou
Izby zahŕňajú spálne, oddelenú obývaciu izbu, kuchyňu s jedálenským kútom, kúpeľňu a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.
vila
Izby sú rozdelené na dve úrovne. V spodnej časti je spálňa, oddelená obývacia izba, kuchyňa s jedálenským kútom a kúpeľňa. V hornej časti je ďalšia spálňa. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.

Poznámka:
Upozorňujeme, že klimatizácia je čiastočne účtovaná a musí sa platiť priamo v hoteli.

Stravovanie:
Raňajky
Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu.
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že od 1. januára 2018 bude účtovaná cestovná daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa za noc a za izbu plus DPH.

1 * -2 * hotel = 0,50 EUR/noc
1.50 3 * hotel = EUR/noc
4 * Hotel = 3,00 EUR/noc
5 * hotel = 4,00 EUR/noc

(Môžu byť zmenené)

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.