Century Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Táto rodina-priateľský klub rezort sa nachádza v severnej oblasti na prekrásnom ostrove Korfu. Nachádza sa v malebnej dedinke Acharavi, kde hostia nájdu reštaurácie, bary a nákupné čaká. AVG. 8 km pláž je vzdialená cca 1 km od hotela. Corfu (CFU), letisko je cca. 38,5 km ďaleko.

adresa:
491 00 Acharavi
Corfu
Tel .: 30 2663 063401
Fax: 30 2663 063405

Vlastnosti:
V hoteli sa nachádza celkom 90 izieb. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou jeden. Výživa je zabezpečené v hotelovej reštaurácii s typickými miestnymi a národnými pokrmy. V dvoch baroch sa podávajú rôzne nápoje. Krásna záhrada ponúka svojim hosťom bazén s bezplatnými lehátkami a slnečníkmi. WLAN možno používať zadarmo vo verejných priestoroch. V závislosti od dostupnosti, parkovanie môže byť využívaná. Domáce zvieratá nie sú povolené. Pre podnikanie je tu konferenčná miestnosť so 170 sedadlami.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Poznámka k prenosu:
Upozorňujeme, že prevod v niektorých prípadoch, ktoré nie sú priamo vykonáva m od ubytovania na hoteli, ale asi 350.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby pozostávajú zo spálne, kúpeľne so sprchou alebo vaňou/WC a balkóna alebo terasy. K vybaveniu patrí televízor, telefón, klimatizácia, sušič vlasov, trezor (za poplatok).
Dvojlôžková izba Superior
S iným vybavením ako dvojitý štandard sú izby vybavené o niečo vyššou kvalitou.
rodinné izby
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby ponúkajú možnosti spánku až pre 4 osoby.
Rodinná izba Superior
S inými vlastnosťami ako rodinná izba sú izby o niečo vyššiu kvalitu.
Apartmán s 1 spálňou
Izby zahŕňajú spálne, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. Kuchynský kút má chladničku, varné dosky, kávovar, riad, príbory a mikrovlnnú rúru. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.
rodinné apartmáne
Izby zahŕňajú spálne, oddelenú obývaciu izbu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Poznámka:
Upozorňujeme, že klimatizácia je čiastočne účtovaná a musí sa platiť priamo v hoteli.

Deti:
Pre mladších návštevníkov je tu detské ihrisko vonku.

Stravovanie:
Raňajky
Vychutnajte si bohaté raňajky (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
Zariadenie pre športy ako volejbal, biliard, stolný tenis a šípky. Na pláži je tiež celá rada vodných športov sú k dispozícii (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že od 1. januára 2018 bude účtovaná cestovná daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa za noc a za izbu plus DPH.

1 * -2 * hotel = 0,50 EUR/noc
1.50 3 * hotel = EUR/noc
4 * Hotel = 3,00 EUR/noc
5 * hotel = 4,00 EUR/noc

(Môžu byť zmenené)

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.