Siam Elegance Hotel und Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento komplex v Far Eastern štýle sa nachádza priamo na hotelovej piesočnatej/kamienkovej pláži v rekreačnej oblasti Bogazkent. Rôzne nákupné a zábavné zariadenia sa nachádzajú v cca. Vzdialený 1 km. Belek sa dostanete po cca. 7 km, letisko Antalya po cca. 40 km.

Vybavenie: 523 izieb hotela je rozmiestnených na 5 poschodiach v 3 budovách. K vybaveniu hotela patrí elegantná vstupná hala s recepciou a vstupnou halou, výťahy s panoramatickým výhľadom, Wi-Fi (za poplatok), hlavná reštaurácia, 4 a la carte reštaurácie (jeden z nich raz za pobyt/rezerváciu vopred), bary, diskotéka, krytý bazén a niekoľko obchodov , V záhrade sa nachádza bazén, slnečná terasa a snack bar pri bazéne. Plážové lehátka, vankúše a dáždniky sú k dispozícii zdarma pri bazéne a na pláži. Osušky sú k dispozícii na zálohu.

Ubytovanie: Štandardne zariadené izby sú moderne zariadené a vybavené vlastnou kúpeľňou, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, satelitnou LCD TV, DVD prehrávačom, WLAN (bezplatne), minibarom, trezorom a balkónom. Tieto sú voliteľné na výlučné použitie. Izby Standard s výhľadom na more majú namiesto štandardného balkóna francúzsku ekonomickú izbu a izby Economy pre jedinú obsadenosť majú obmedzenú dostupnosť rovnakých zariadení ako izby Standard. Duplexné rodinné izby sú postavené s rovnakými vlastnosťami ako štandardné izby mezonetového typu. Prípadne si môžete objednať rodinné izby s 2 izbami.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raisantové raňajky, denné občerstvenie, popoludňajšie zmrzliny a ovocie, polnočné občerstvenie a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje nepretržite (s výnimkou čerstvo vylisovaných štiav). Niektoré importované
Nápoje sú tiež zahrnuté medzi 10:00 a 01:00.

Šport/zábava: Bezplatne: Telocvičňa, tenis (svetlá a vybavenie za poplatok), stolný tenis, futbal, basketbal, šípky, krytý bazén, turecké kúpele, sauna a parná miestnosť. Denný animačný program. Za poplatok: biliard, bowling, počítačové hry, letecký hokej a kúpeľné procedúry.

Deti: Mini klub (4 - 12 rokov), mini disco, detský bazén s tobogánom.
Za poplatok: na vyžiadanie si prenajímajte pôdu a opatrovateľku

Poznámka: V miestnosti sú povolené iba slobodné osoby.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.