Park Hyatt Maldives Hadahaa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto: tropický bosý ostrov je cca. 450 x 350 m a nachádza sa v Gaafu Alifu Atoll. Domáci útes je cca. 20 metrov od hotela. Čas prepravy z letiska v Male je cca. 55 minút domácim letom a ďalších 25 minút motorovým člnom.

Vybavenie: Tento moderný a luxusný rezort pozostáva z celkom 50 izieb. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, knižnica, obchod so suvenírmi a lekár. Hotelové dve reštaurácie à la carte, ktoré podávajú jedlá národnej i medzinárodnej kuchyne, zabezpečujú, že sa o ne postará dobre. V bare pri bazéne sa podávajú koktaily a nápoje. V nekonečnom bazéne, priamo na pláži, sú k dispozícii plážové lehátka, plážové uteráky a slnečníky zadarmo.

Rezervovať si zariadenia:
Park Villa: Vily (približne 160 m² vrátane vonkajšieho priestoru) majú kúpeľňu so samostatnou vnútornou a vonkajšou dažďovou sprchou a vaňou, sušič na vlasy, župan/papuče, LCD TV, CD/DVD prehrávač, dokovaciu stanicu pre iPod, osobné V izbe iPad, Telefón Minibar (za príplatok), Kávovar/Čajovar, Trezor, Klimatizácia, Drevená terasa so sedením a malou záhradou.
Park Pool Villa: Rovnaké vlastnosti ako Park Villa (asi 176 m² vrátane vonkajšieho priestoru) majú tiež vlastný bazén.
Park Water Villa: S rovnakým vybavením (asi 115 m² vrátane vonkajšieho priestoru) postavený na chôdzi cez more, s priamym prístupom k vode a výhľadom na more.

Rezervovateľné možnosti jedla: HB/FB: Raňajky. Pri rezervácii polpenzie dodatočná večera. V prípade plnej penzie sa podávajú obedy a večere (každý à la carte).

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obed (2-chodové menu) a večera (3-chodové menu) à la carte v reštaurácii "jedálne". Výber alkoholických i nealkoholických nápojov z 10- 24 hodín v MPa.
Ktoré nie sú zahrnuté v all inclusive: jedlo na "The Grill" na Islande, izbová služba a minibar.

Krajina Kategória: V tejto krajine neexistuje oficiálna klasifikácia hotela

V cene sú zahrnuté: fitnes a jóga, kajak a šnorchlovanie.

Šport za poplatok: PADI potápačské centrum s viacjazyčnými inštruktormi, šnorchlovanie a hlbokomorský rybolov.

Wellness: Masáže a procedúry v kúpeľoch "Vidhun Spa" za poplatok.

Hotelové služby: Vo verejných priestoroch rezortu a na izbách je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Poznámky: Limit batožiny pre hydroplány je 20 kg 5 kg príručnej batožiny na osobu. Nadbytočná batožina je splatná na mieste (približne 5 USD za kilogram). Nadbytočná batožina sa zvyčajne dodávajú loďou.

Na Maledivách môžu byť otvorene integrované umývadlá alebo dokonca vane/vírivky bez fyzického oddelenia v spoločnom obytnom priestore hotelovej izby.
**********
Na Maledivách má väčšina izieb jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.