The Cove Rotana Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento luxusný rezort sa nachádza priamo na cca. Dĺžka 600 metrov, obklopená súkromnou piesočnatou plážou. Centrum mesta Ras Al Khaimah je cca. 8 km. Vzdialenosť na letisko Dubaj je cca. 89 km.

Vybavenie: Rozľahlý komplex v arabskom štýle sa skladá z niekoľkých dvojposchodových viliek a ponúka lobby s recepciou, WLAN (zadarmo vo verejných priestoroch), reštaurácie, bary, zmenáreň, práčovňa (za poplatok), parkovisko a obchod so suvenírmi. Vonkajší priestor zahŕňa bazén so slnečnou terasou a bary pri bazéne. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazénoch a na pláži.

Ubytovanie: Priateľské a komfortne zariadené dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou a sprchou/WC, sušičom vlasov, županmi, klimatizáciou, telefónom, minibarom, príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, žehliacou súpravou, trezorom a balkónom alebo terasou. Voliteľne k dispozícii ako dvojlôžková izba DeLuxe s výhľadom na bazén alebo lagúnu alebo ako dvojlôžková izba s výhľadom na more. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové alebo dvojlôžkové izby s výhľadom na more na výlučné použitie.

Stravovanie: Raňajky, polpenzia, plná penzia alebo all inclusive rezervovateľné. Plná penzia zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu. All Inclusive zahŕňa aj všetky miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v inzerovaných časoch.

Šport/Zábava: Bezplatne: fitnes miestnosť so saunou, parným kúpeľom a vírivkou.
Za poplatok: Kúpeľné centrum s masážami. Golfové ihriská v hotelovom prostredí.

Deti: Mini klub, detský bufet a detská postieľka (na vyžiadanie za poplatok).

Poznámka: Upozorňujeme, že hotely v Spojených arabských emirátoch všeobecne neposkytujú deťom samostatné lôžko. Deti do 12 rokov zostanú v posteli so svojimi rodičmi.

Upozorňujeme, že počas ramadánu nie sú všetky tyče otvorené. Žiadame vás o pochopenie.

Všeobecné informácie: Vezmite prosím na vedomie, že SAE má samostatné právo rezervovať cestovanie s cestujúcimi do 21 rokov. Lt. Minimálny vek najmenej jedného účastníka musí byť preto 21 rokov. Ak sa to neberie do úvahy, hotel môže odmietnuť rezerváciu alebo registráciu v deň príchodu.

Upozorňujeme, že hotely v Spojených arabských emirátoch všeobecne neposkytujú deťom samostatné lôžko. Deti do 12 rokov majú pobyt v posteli rodičov. Ak potrebujete oddelené lôžko pre dieťa, obráťte sa na naše servisné stredisko.

Upozorňujeme, že v Spojených arabských emirátoch sa vyberá cestovná daň. Daň nie je zahrnutá do ceny zájazdu a musí ho zaplatiť zákazník priamo na mieste v hoteli.

Výška dane závisí od kategórie hviezdička/kľúč (národná kategória) v hoteli a vypočíta sa na osobu a deň.
Suma za izbu a noc:

1 * motely/hotely/apartmánov/strediska = 7 AED
2 */3 * hoteloch/apartmánov/zájazd = 10 AED
4 * hotely/apartmánov/zájazd = 15 AED
5 * hotely/apartmánov/zájazd = 20 AED

(AED Dirham =/sa môže zmeniť)

Poznámka ramadán

Upozorňujeme, že počas pôstu ramadánu
sa môžu vyskytnúť obmedzenia (napr. alkohol, jedlá len v interiéri, zábavný program).

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().