Blue Orchids Beach Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Apartmánový hotel sa nachádza na krásnom, nedotknutom úseku pláže pri meste Worthing na južnom pobreží Barbadosu.V pešej vzdialenosti sa hostia budú tešiť z jednej z najzaujímavejších západov slnka, ktoré budú vidieť, a nájdu všetky služby, ktoré potrebujú pre pohodlnú dovolenku v okolí.Asi 5 minút jazdy od hotela je obľúbený St.Lawrence Gap, táto ulica je známa svojimi dobrými reštauráciami a nákupmi, ako aj nočným životom.Medzi turistické atrakcie v okolí patrí Graeme Hall Bird Sanctuary (7 km), Barbadosovo múzeum (10 km) a Dostihová dráha Savannah (10 km).Hlavné mesto Bridgetown je cca. 8 km a letisko asi 11 km od hotela.

Vlastnosti:
Klimatizované ubytovanie vítá hostí v jednej z izieb: 4 apartmány, 16 štúdií a 10 apartmánov, z ktorých si môžete vybrať.Recepcia je otvorená 24 hodín.Výťah vedie na väčšinu poschodí.K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby, ako je trezor, zmenáreň, herňa, lekára, izbová služba a práčovňa.Vo verejných priestoroch je k dispozícii WiFi.Hotel má zariadenie s bezbariérovým prístupom.K dispozícii sú aj obchody.Krásna záhrada a detské ihrisko patria k areálu tohto apartmánového hotela.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
V izbách je kuchyňa a kúpeľňa; príjemné vnútorné prostredie je zaručené klimatizáciou.Medzi základné vybavenie väčšiny izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva pozrieť.Izby majú posteľ typu "king".K dispozícii je tiež trezor.Kuchynka je dobre vybavená chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a príslušenstvom na prípravu čaju a kávy pre vlastné stravovanie.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie hostí.Niektoré doplnky prinášajú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu, televízie a rozhlasu.Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.K dispozícii je tiež sušič vlasov.K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu alebo pravidelnú akvakultúru. Na terase sú k dispozícii ležadlá a slnečníky. Ak máte náladu na cvičenie, budú vám ponúknuté kytice, plážový volejbal a golf. Vďaka windsurfingu a potápaniu sa hotel obracia aj na nadšencov vodných športov. Fitness štúdio a biliard sú súčasťou športových a rekreačných zariadení tohto apartmánového hotela. Kúpele s masážnymi procedúrami nájdete v ubytovacom zariadení.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň, raňajkovú miestnosť, kaviareň a bar. Nefajčiarska reštaurácia má vysoké kreslo pre dojčatá. Kontinentálne raňajky formou bufetu zaručujú dobrý začiatok dňa a na obed sa podávajú jedlá à la carte. Na obed a večeru si môžete objednať menu. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál. Okrem toho hotel poskytuje špeciálne stravovacie služby.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú prijímané v apartmánovom hoteli: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.