Coral Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Novinka pre
Neckermann ...
Rodiny
Atmosféra ...

Poloha: Tento tradičný grécky hotel s nádherným výhľadom na Jónske more sa nachádza na pokojnom mieste a je oddelený od jemne svahovitej štrkovej pláže iba po ceste. Mesto Korfu je cca. 32 km, po Rode cca. 500 m a do Acharavi cca. 1,5 km. Roda má veľa barov a reštaurácií. Čas prepravy z letiska je cca. 60 až 90 minút.

Vybavenie: Hotel bol čiastočne zrekonštruovaný v zime roku 2018 a pozostáva z celkom 50 izieb rozložených buď v 2-podlažnej hlavnej budove, alebo v jednej z 2 prístavov. Ponúka recepciu s požičiavaním trezorov, obchod so suvenírmi a reštauráciu s výhľadom na more a bar. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch hotela. V záhrade sa nachádza bazén s integrovaným detským bazénom, slnečná terasa a snack bar pri bazéne. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne, na pláži za poplatok.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby (A2A) sú vybavené klimatizáciou, kl. Chladnička (za poplatok), telefón, trezor, kávovar/čaj, satelitná TV, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, sušič vlasov, balkón alebo terasa. K dispozícii aj ako trojlôžková izba (A2-3B, dvojlôžková izba alebo dvojlôžková izba s tretím lôžkom), inak A2A, rezervovateľné. Dvojposteľová izba s výhľadom na more (A2C) a klimatizáciou, inak A2A. Rodinné izby (A2D) pozostávajú z miestnosti s manželskou posteľou a 2 samostatnými lôžkami, v opačnom prípade je možné rezervovať A2A.

Jedlo a pitie: Raňajky alebo polpenzia. Raňajky formou bufetu, večere menu.

Informácie: Platobné karty: VISA, Mastercard, Kategória krajiny: 3 hviezdičky.

Poznámky k rezervácii: Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.