Don Antonio

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza na svahu, v okolí. 800 m nad Paguera a asi 1 km od piesočnatej pláže. V dobrých 800 m prostredí hotela sa nachádzajú početné reštaurácie, bary a možnosti nákupu. Letisko Mallorca sa nachádza v cca. 34 km vzdialenosť.

adresa:
Carrer de Bonavida 11
07160 Peguera
Illes Balears
Tel .: 34 971 033033
Fax: 34 971 033000

Vlastnosti:
Postavený v roku 200 a zrekonštruovaný v roku 2013, hotel zahŕňa celkom 151 izieb rozložených na 4 štvorposchodových budovách.K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou.Bezdrôtové pripojenie na internet je k dispozícii v hotspotoch (za poplatok).V reštaurácii sa podávajú jedlá miestnej aj medzinárodnej kuchyne a dva bary pozývajú hostí na oddych večer s nápojom v uvoľnenej atmosfére.K dispozícii sú tiež dva bazény (apríl - október) a krytý bazén (február - júl).Dáždniky a lehátka sú k dispozícii zadarmo pri bazéne, na pláži za poplatok.K dispozícii sú uteráky pri bazéne.Máte možnosť prenajať si bicykle alebo auto.Parkovanie je bezplatné, v závislosti od dostupnosti.Domáce zvieratá nie sú povolené.

Registrácia: 12:00; Odhlásenie: 12:00

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Dvojlôžková izba balkón/terasa
Izby sú vybavené sprchou alebo vaňou/WC, fénom, centrálnou klimatizáciou, televíziou, WLAN (za poplatok), trezorom, telefónom, minibarom (za poplatok) a balkónom alebo terasou.
Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more a pre jedno použitie.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii detský bazén a detské ihrisko.

Stravovanie:
Raňajky
Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu.
polpenzia

Raňajky a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
Hotel ponúka posilňovňu, biliard a stolný tenis. K dispozícii je tiež večerná show dvakrát týždenne.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Ovládanie udržateľného cestovného ruchu:
Upozorňujeme, že v sezóne od 01.05. - 31.10. vyberá sa daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 16 rokov sú oslobodené od dane. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa na noc a osobu a DPH. V mimosezóne od 01.11. - 30.04. cestovná daň sa zníži o 75%. Od 9. dňa sa pobytová daň zníži o 50%.

1 * - 3 * hotel = 2 EUR
3 * Plus - 4 * hotel = 3 EUR
4 * Plus - 5 * Plus Hotel = 4 EUR

1 * - 3 * Apartmán/Finca/Country Hotel = 2 EUR
Apartmán 3 * Plus = 3 EUR
4 * - 4 * Plus Apartmán = 4 EUR

Plavba lodí = 2 EUR

(Môžu byť zmenené)

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.