Spa Hotel Dvo'ák

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Krátky popis: SPA na kolonáde s medzinárodnými normami. Moderné kúpeľné centrum s rozsiahlym liečebného programu, napríklad, Tradičný Karlovy Vary kúpeľný pobyt, Genussvoll odstránenie alebo Trial. Pitné kúry - zdravie zvnútra! Pre detoxikáciu a čistenie krvi. Úspešná vo všetkých zažívacích porúch a porúch metabolizmu, pretože to vedie k vyrovnaniu narušený metabolizmus minerálov. Dr. F. X. Mayr bol kúpeľný lekár v Karlových Varoch používajú karlovarskej liečivej vody a čistenie v Mayr vyliečenie. Budete cítiť svieži a dozvedieť sa viac vitality.

Suita: Suity (od 30 do 40 metrov štvorcových) s oddelenou obývacou izbou a spálňou sa môžu pochváliť útulnou atmosférou a pohodlným nábytkom a majú výhľad na rieku Teplá a historickú kúpeľnú zónu Karlovy Vary. Klimatizácia, kúpeľňa s WC, sprcha/vaňa, telefón, Wi-Fi, satelitná TV, minibar, trezor, niektoré s DVD prehrávačom a balkón.

Dvojlôžková izba Superior: Moderne zariadené dvojlôžkové izby s vaňou/sprchou/WC, telefónom, satelitnou TV, minibarom, sušičom vlasov, individuálne ovládanou klimatizáciou, trezorom, prístupom na internet, niektoré s balkónom alebo loggiou.

DZ Deluxe: Väčšie, moderné luxusné dvojlôžkové izby s kúpeľňou so samostatnou sprchou a vaňou, samostatné WC, telefón, SAT TV, minibar, sušič vlasov, individuálne ovládaná klimatizácia, trezor, pripojenie na internet, niektoré s balkónom alebo loggiou.

SR = DR Superior: Moderne zariadené dvojlôžkové izby pre jedno použitie s vaňou/sprchou/WC, telefón, SAT-TV, minibar, sušič vlasov, individuálne ovládaná klimatizácia, trezor, pripojenie na internet, čiastočne balkón alebo lodžia.

SR = DR Deluxe: Väčší, moderný luxusný dvojposteľový apartmán s vlastným sociálnym zariadením s kúpeľňou so samostatnou sprchou a vaňou, samostatným WC, telefónom, satelitnou TV, minibarom, sušičom vlasov, individuálne ovládanou klimatizáciou, trezorom, prístupom na internet.

Carlsbad kúra: Aktívna zdravotná starostlivosť pre lepšiu kvalitu života a ako účinnú liečbu chorôb tráviaceho traktu, diabetes mellitus, Pečeň, žlčník alebo pankreas, Muskuloskeletálny systém, únava, Metabolické poruchy (zvýšená hladina cholesterolu a triglyceridov) alebo obezita s odporúčaným pobytom po 2-3 týždňoch.
 • Počiatočná lekárska prehliadka
 • 18 medicínsky predpísané liečebných procedúr týždenne, napríklad, čiastočná masáž, podvodná masáž, hydromasážna, oxid uhličitý alebo perličkový, pneumopunktúra, magnetoterapia, parafínový zábal, šmykľavka kulmy, sonikace
 • Výber z aktívnych rehabilitačných aplikácií, napr. Aquagym, Pilates, školenie s fitnes trénerom
 • welcome drink
 • pitné kúry
 • Káva a čaj na izbe
 • Využitie sauny, parné kúpeľov, bazéna a posilňovne
 • Použitie županu a papučiek
 • fi
Informujte sa u vašej zdravotnej poisťovne o Krátky záber . Telefónny kód rezervácie: 506P3NN

Príjemná strata hmotnosti: Zlepšite svoju postavu, svoj stav a posilnite svoje zdravie!
Základom programu poskytuje diéta je určená ošetrujúcim lekárom - Individuálne redukcia stravy na mieru. Účinok programu na zníženie telesnej hmotnosti môže byť čiastočne viditeľný počas vášho pobytu, ale zvyčajne iba po 3-4 týždňoch. Dôležitá úloha tu hrá tu správnu úlohu Kombinácia ošetrení, ktoré stimulujú metabolizmus a zvyšujú spaľovanie tukov a pitnú minerálnu vodu v Karlových Varoch.
Minimálny pobyt je 2 týždne.
 • individuálne redukčnej diéty
 • lekárske vstupné a záverečné vyšetrenie, kontrolné
 • Laboratórne testy a diagnostika
 • Stretnutie s dietológom
 • individuálny výživový plán s týždennou konzultáciou
 • 21 lekársky predpísanej liečby a účinné rehabilitačné procedúr týždenne, napríklad, 2x detox, 2x uhličitý alebo perličkový kúpeľ, 3x liečivé plynové injekcie, 1x Biotherik, 1x hydroxeur, 1x masáž celého tela, 2x anticelulitídna masáž, 2x masáž čiastočná, 2x Trio Body, 1x yogalates, 1x nordic walking s trénerom atď
 • Výber aktívnych rehabilitačných procedúr za týždeň, ako sú skupinové cvičenia v krytom bazéne, fitness tréning s trénerom, Pilates v závislosti od
  zdravie
 • welcome drink
 • 3x denne pitná kúra v Karlových Varoch
 • Káva a čaj na izbe
 • Využitie sauny, parné kúpeľov, bazéna a posilňovne
 • Použitie županu a papučiek
 • Wi-Fi, turistická taxa
Telefónny kód rezervácie: 506P5NN

Kúra na liečenie Svetlo: Liečba hnačkou na prevenciu a liečbu chorôb tráviaceho traktu, diabetes mellitus, Pečeň, žlčník alebo pankreas, Metabolické poruchy, muskuloskeletálny systém, únava alebo obezita s odporúčaným pobytom na 2 týždne.
 • konzultácie s pacientmi
 • 10 lekársky predpísaných liečebných postupov týždenne, klasická čiastočná masáž, podvodná masáž, hydromasážna masáž, sýtená alebo bublinková vaňa, pneumopunktúra, magnetická terapia, parafínový zábal, šmýkadlo, ultrazvukové ošetrenie
 • Výber aktívnych rehabilitačných procedúr/týždeň po predpísaní, napr Aquagym, Pilates, fitness tréning s trénerom
 • pitné kúry
 • Káva a čaj na izbe
 • Využitie sauny, parné kúpeľov, bazéna a posilňovne
 • Použitie županu a papučiek
 • fi
Informujte sa u vašej zdravotnej poisťovne o Krátky záber . Telefónny kód rezervácie: 506P7NN

Náš názor: Dokonalá symbióza moderných kúpeľných a wellness zariadení, osobná starostlivosť a pestré prostredie, ideálne pre kombináciu zdravého pobytu s kultúrnymi pamiatkami.

Karlovy Vary pitie liečiť zdravie zvnútra. Na čistenie a u. čistenie krvi. Úspešná pri všetkých poruchách trávenia a metabolických poruchách, pretože kompenzuje narušený minerálny metabolizmus. Dr. F. X. Mayr bol lekár v Karlových Varoch - použil liečivú vodu v Karlových Varoch na čistenie liečby Mayr.

Váš kúpeľný hotel: Preslávený secesná Spa Hotel Dvořák sa nachádza na rieke Teplé, len pár metrov od kolonády s početnými minerálnymi prameňmi, centrálne umiestnený v krásnej Carlsbad (Karlovy Vary). Populárna je kúpele v pitnej liekov a jeho 12 nerastných zdrojov, o teplote medzi 30 ° C a 72 ° C,

Ďalšie informácie: Deti:. 2 dospelí dieťa (do 2,9 rokov) 100% na BB, (3 až 13,9 rokov) € 20/deň na BB. Psy: cca. 15 €/deň pre vzdialenejšie rezervácie.

60 superior izieb s vaňou/WC, telefónom, satelitnou TV, minibarom, sušičom vlasov, klimatizáciou, trezorom, niektorými s balkónom. 48 väčších luxusných izieb. 15 apartmánov. 3 bezbariérové ​​izby. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie. Lift.

Česká i medzinárodnej kuchyne, vrátane vegetariánskej, diabetickej a redukčné diéty. Raňajky formou bufetu, obedy a večere menu alebo ponuka bufetu. Opera bar/kaviareň s živou hudbou.

Váš kúpeľné mesto Karlovy Vary (Karlovy Vary) je najväčšie a najznámejšie české kúpele s pestrou kultúrnou ponukou. Už v 14. storočí bolo bežné miesto medzi európske šľachty. Dnes môžu návštevníci pochádzajú zo všetkých kútov sveta čerpať svojimi minerálnymi prameňmi nové sily.

Transfer (spiatočný let) Flgh. PRG (cca 120 km) cca. € 280/auto (1-3 osoby), Rezervácia cez Fit, platba na mieste.
Ceny železníc na vyžiadanie na Fit. Transfer (spiatočka) zo stanice (cca 3 km) cca. 20 €/cesta (doprava 1-3 str.), Rezervácia cez Fit, platba na mieste. BUS TOUR od € 168 v celom Nemecku od domu k domu (tam a späť).

Spa (6 x 12 m, cca. 28 ° C), s krytým bazénom, sauna, parný kúpeľov, telocvične. Kaderníctvo, pedikúra, manikúra.

Aktívny program napr. Aqua aerobic, pilates. Požičovňa bicyklov. Tenis, jazda na koni, turistické chodníky. 18-jamkové Astoria Golf Club Cihelny (asi 6 km). Každý rok v júni Musiksommer (Mozart a Carlsbad), Medzinárodného filmového festivalu v auguste Beethovenových dní v septembri Dvorak karlovarského jesene (MFF) v októbri International Jazz Festival. Výlety: hrad Loket, porcelán a sklo múzeum.


Moderné kúpeľné centrum s lekármi a terapeuti (denne 7 -19 hodín). Pitné kúry, masáže, kúpele, kaly, kyslík, vodík a elektrické terapie, inhalácia, škótske streky, liečebný telocvik, Slide-styler (mechanická lymfatická drenáž), Biomag - liečba Pečeň Detox, laserová sprcha. Prosím, aby všetky existujúce poznatky.

INDIKÁCIE: Choroby tráviaceho traktu (pečeň, žlčník, žalúdok, dvanástnika, malé a hrubé črevo, pankreas), metabolické poruchy (diabetes mellitus), dna, obezita. Chrbtica, bolesť chrbta, muskuloskeletálny systém. Zvýšená hladina cholesterolu. Kontraindikácie na požiadanie. Spýtajte sa na zdravotnú poisťovňu po krátkom grante.

Podmienky a cestovné informácie Táto cesta je rozdelená podľa vysokej normy EÚ pre dovolenkové pobyty s primeranou ochranou. Ďalšie informácie o vašich hlavných právach podľa smernice (EÚ) 2015/2302 Nasledujúci odkaz obsahuje aj pravidlá ochrany osobných údajov, cestovné podmienky, cestovný pas, pasové a vízové ​​informácie, všeobecné cestovné poradenstvo, informácie o cestovných lekárskych zariadeniach a obmedzenia mobility: