Eleftheria

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel Eleftheria sa nachádza v regióne Agia Marina, cca. 8 km západne od mesta Chania, ktoré je ľahko dostupné mestskou hromadnou dopravou. Komplex sa nachádza na kopci, s krásnym výhľadom na more a cca. 850 m od kilometrovej piesočnatej pláže a nákupných a zábavných možností sa nachádza v blízkosti. Na letisko Chania sa dostanete po cca. 27 km.

Zariadenie: Rodinný komplex má 83 izieb a ponúka recepciu, lobby s TV, výťah, reštauráciu a obchod so suvenírmi. Wi-Fi pripojenie je zahrnuté vo verejných priestoroch. V dobre udržiavanom vonkajšom komplexe sa nachádza bazén s integrovaným detským bazénom, slnečná terasa a snack bar pri bazéne. Plážové ležadlá a slnečníky sú zahrnuté v bazéne, na pláži za poplatok. Parkovanie na mieste je bezplatné.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková Superior: Moderné izby sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, TV so satelitným príjmom, klimatizáciou, trezorom a balkónom alebo terasou (DSU). K dispozícii ako izba Super-Spar (SSZ), ako jednolôžková izba (E) alebo s bočným výhľadom na more (DSS).
Rodinná izba: Rodinné izby pozostávajú z 2 dvojlôžkových izieb so spojovacími dverami, ktoré majú spoločnú kúpeľňu s vaňou/WC a balkón.

Rezervované možnosti stravovania: Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Zábava: Nákupné a zábavné zariadenia sa nachádzajú v blízkosti.

Šport za poplatok: posilňovňa, biliard a vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov.

Detský program: detský bazén, detské ihrisko. Detské postieľky na vyžiadanie zdarma

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch.
************************
Denne je k dispozícii bezplatná kyvadlová doprava na pláž a späť do hotela.

Kreditné karty Hotel: Visa, Mastercard a Amex sú akceptované.

Poznámky: Domáce zvieratá nie sú povolené!
*****
Pri pobytoch od 1.1.2018 grécka vláda ukladá poplatok za ubytovanie, ktorý platí hosť na mieste, porovnateľný s turistickou daňou. Suma závisí od typu/kategórie ubytovania a je odstupňovaná od 0,50 Euro-4 € za deň na izbu.
Kategória krajiny 1-2 hviezdičky 0,50 Euro
Kategória krajiny 3 hviezdičky 1,50 eur
Kategória krajiny 4 hviezdičky 3 Euro
Kategória krajiny 5 hviezdičiek 4 eur

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
Eleftheria
Tel .: 0030 2821060696
Fax: 0030 2821060695