Hawaii Riviera Aqua Park Resort (ex: Hawaii Riviera Resort)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 5 hviezdy

Miesto:
The family-friendly hotelový komplex sa nachádza priamo na pláži, cca 15 km od centra Hurghady. Laguny mesto El Gouna sa dostanete km až 10 km a Hurghada (HRG) Medzinárodné letisko po asi 20.

adresa:
Al Ahyaa Road
Hurghada 84517
Tel .: 20 65 3502600

Vlastnosti:
Stredisko, ktoré má 434 izieb, ktorý sa skladá z 2 komplexov (primárna a klub budova), ktoré sú vzájomne prepojené tunelom.Súčasťou komplexu je vstupná hala s 24-hodinová recepcia, výťahy, internetový kútik (za poplatok), hlavná reštaurácia a la carte reštaurácie, niekoľko bufetov, diskotéka, salón krásy, kaderníctvo, obchod so suvenírmi a klenotníctvo.V rozsiahlych sám udržiavanej záhrady, je oblasť pri bazéne sa skladá z 3 bazény (1 vyhrievaný) bar a slnečné terasy.Plážové lehátka, slnečníky a plážové uteráky sú súčasťou bazénu a na pláži.Parkovanie je zdarma na parkovisku v závislosti od dostupnosti.Domáce zvieratá nie sú povolené.Obchodní cestujúci môžu na požiadanie využiť konferenčnú miestnosť.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že check-in a check-out časy môžu líšiť v závislosti na hoteli. Váš check-in je naplánovaná od 14 hod a odhlásiť sa očakáva 10 hodín. Ďalšie informácie o check-in a check-out sú k dispozícii na recepcii. Všetky údaje bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
(30 m²) Izby sú vybavené spálňou, kúpeľňou so sprchou/WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí klimatizácia, televízia, trezor, minibar, sušič vlasov.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
double Economy
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste.
bungalov
(Cca 33 m²) so zhodným vybavením ako izby štandardné Double sú o niečo väčšie.
rodinné izby
(asi 48 m²) S rovnakým vybavením ako štandardná dvojlôžková izba ponúka izby spálne až pre 4 osoby.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladších návštevníkov je tu samostatný detský bazén, detské ihrisko a klub pre deti (4-12 rokov).

Stravovanie:
All Inclusive
Raňajky od 07:00 do 10:00
Obed 13:00 - 15:00
Občerstvenie 14:30 do 17:00
Káva/zákusok 16:00 do 5:00 hod
Večera od 19:00 do 22:00

Na otváracej doby na nápoje v rámci all inclusive koncept.

Upozorňujeme, že časy sa môžu líšiť.

Šport/Zábava:
Zariadenia pre športové zariadenia patrí fitness, aerobic, petanque, šípky a (v Hawaii Le Jardin Aqua Park Resort) biliard a stolný tenis (ak je to nutné. Za príplatok). Pre zábavu, pestrý zábavný program poskytuje.

Wellness:
Doprajte si prestávky vo wellness a kúpeľné centrum so saunou, jacuzzi, parný kúpeľ a masáže (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania potrebujú víza na vstup do Egypta. To sa dá získať buď prostredníctvom vlastného obstarávania, alebo ako "VIP balíček". Cena nie je zahrnutá v cene vašej cesty.

internej zákazky
Pri príchode môžete priamo na letisku vízum na cca. 22 EUR/osoba platí nezávisle na mieste. Upozorňujeme, že to môže viesť k dlhším čakacím dobám.

"VIP balík
"VIP balík" zahŕňa obstarávanie víz, pomoc pri strate batožiny a pomoc pri hľadaní transferového autobusu. Dostanete tiež bezplatnú fľašu vody. Čakacie doby sú pre Vás pri rezervácii "VIP balíka" skrátené. "VIP balík" môže byť v závislosti od dostupnosti k dispozícii za poplatok cca. 32,50 EUR/osoba v našom servisnom stredisku alebo rezervovaná na mieste. Dostupnosť nie je zaručená.

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Dôležitá poznámka:
Upozorňujeme, že dovoz bezdrôtových lietadiel je zakázaný bez predchádzajúceho súhlasu egyptského úradu civilného letectva. Dovoz a použitie bez osobitného povolenia môže mať za následok zabavenie drôtov, zatknutie a stíhanie.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.