Tryp by Wyndham Köln City Centre Hotel (ex: Grand City Hotel Köln Zentrum)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Tento hotel je veľmi centrálne umiestnený severne od hlavnej vlakovej stanice. Len 5 minút chôdze sa dostanete do starého mesta a hudobného domu.

adresa:
Domstrasse 10-16
50668 Köln
Tel .: 49 221 16490
Fax: 49 221 1649333

Vlastnosti:
Tento hotel sa skladá z celkom 85 izieb, z ktorých 3 sú apartmány. Hosťom je k dispozícii bar, ako aj reštaurácia s nefajčiarskou časťou. Autá je možné zaparkovať v hotelovej garáži. Podľa dohody, domáce zvieratá sú povolené.

Ubytovanie:
double Štandardná
Svetlé izby majú vlastnú kúpeľňu so sušičom vlasov, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, satelitnú TV, telefón a trezor.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Stravovanie:
Raňajky
Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

mestské poplatky:
Upozorňujeme, že bude účtovaná mestská daň vo výške 5% z ceny hotela. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene cesty a má byť postavený na mieste v hoteli hosťom. (Zmeny vyhradené)

Šport/Zábava:
V hoteli majú hostia množstvo možností pre športové aktivity, aktívny odpočinok a rekreáciu a relaxáciu. K dispozícii je tiež slnečná terasa. K dispozícii sú rôzne zariadenia vrátane posilňovne a sauny. Zábava zahŕňa diskotéku a nočný klub.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.