Jungle Aqua Park Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza na juhu Hurghady, cca. 1 km od súkromnej piesočnatej/skalnatej pláže "Hotel" (odporúča sa kúpacia obuv). To sa dá dosiahnuť autobusom/autom alebo kyvadlovou dopravou (v závislosti od ročného obdobia). Kyvadlová doprava na pláž odchádza každé 2 hodiny. O cca. 2 km od hotela sú miesta na nákupy a zábavu. Centrum mesta je cca. 20 km ďaleko. Najbližšie mesto Downtown je vzdialené cca. 18 km ďaleko. Letiská: RMF cca. 220 km, HRG cca. 12 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavnej a niekoľkých prístavieb a má 860 izieb rozložených na 2 podlažiach.V interiéri sa nachádza lobby, 24-hodinová recepcia, lobby bar, kaderníctvo, samoobsluha, obchod a 11 barov, ako aj WiFi (vo verejných priestoroch).K vybaveniu patrí niekoľko reštaurácií à la carte s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Kaviareň a snack bar ponúkajú aj malé jedlá.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych vyhrievaných bazénov a bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, vankúše, uteráky a dáždniky.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba: K dispozícii je vaňa alebo sprcha/WC, sušič vlasov, klimatizácia, WLAN (možno za poplatok), telefón, satelitná TV, trezor, minibar (za poplatok) a balkón alebo terasa. Možno rezervovať za príplatok s výhľadom na bazén.

Bungalovy (asi 46m2): izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby a sú umiestnené v bungalovoch/prístavbách. Možno rezervovať za príplatok s výhľadom na bazén.

Rodinná izba štandard: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú ďalšie zariadenia na spanie (optické oddelenie).

Rodinná izba, 2 izby: Vybavená rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, druhá izba s poschodovými posteľami (prepojená posuvnými dverami).

Všetky hospodárske priestory sú vo všeobecnosti najlacnejšou kategóriou izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Pre all inclusive: raňajky, raňajky neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Denné občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté od 10:00 do 24:00 v každom otvorenom bare. Importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako napr čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.
 

Deti (v závislosti od sezóny):
- detská zábava denne od 10:00 do 17:00 pre deti od 4 do 12 rokov
 - Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- za poplatok: aerobik, biliard, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, potápanie, posilňovňa, minigolf, tenis
- miestne športové organizácie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): vodné športy
 - Večerné ukazuje každodenný
 - Živá hudba denne

wellness:
- v prípade potreby za poplatok: parný kúpeľ, sauna, vírivka, kúpele, masáže, hammam

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - Žehlenie (za poplatok), práčovňa (za poplatok)
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú vstupný pas alebo preukaz totožnosti, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe s preukazom totožnosti musí byť predložená pasová fotografia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že poplatok za vízum je cca. 28 EUR nie je zahrnuté v cene pre prehliadku. Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska dostanú svoje vstupné vízum priamo od nášho miestneho sprievodcu po príchode na letisko v Egypte za poplatok cca. 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností sa informujte včas pred odchodom na konzuláte, ktorý je zodpovedný za súčasné požiadavky na vstup.