Resid Le Grand Prado

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Rezidencia má výhodnú polohu v centre mesta Marseille. To sa nachádza v obchodnej štvrti, len pár krokov od Avenue du Prado, v blízkosti konferenčného centra, Velodrome štadióne a do centra mesta. Nákupné na Rue de Rome sa dostanete za cca 1 km a po 100 metroch sú uvedené odkazy na siete verejnej dopravy. Najbližšia bary a reštaurácie sú cca. 1 km od hotela na námestí Place Castellane a do turistického centra Vieux Port na Prado pláže je asi 2 km. Po asi. 4 km od napojenia na Notre-Dame-de-la-Garde a Palais Longchamp. Od Aix-en-Provence je asi 45 minút jazdy a letisko v Marseille je asi 35 km ďaleko.

adresa:
7 námestie des Frères
Ambrogiani Allée Turcat Méry
13008 Marseille
Tel .: 33 491 177 050
Fax: 33 491 802 937

Vlastnosti:
Páčilo byt hotel víta hostí v 130 izbách vítajú. Hostia sú vítaní v hale, kde sa má nachádzať check-in/out služby recepcie. Dosiahnuté jednotlivé poschodia sú prístupné výťahom alebo po schodoch. Klimatizovaný hotel ponúka práčovňa, konferenčná miestnosť a mince práčovňa. Vo verejných priestoroch je cestovateľ WiFi (za poplatok). Hotel ponúka bezbariérové ​​zariadenie. Ak prídete autom, môžu hostia zaparkovať v garáži (za poplatok), alebo na parkovisku.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby majú spálňu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí TV, telefón, klimatizácia, bezdrôtový internet (za príplatok), sušič vlasov.
rodinné izby
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby ponúkajú možnosti spánku až pre 4 osoby.
Studio typu štandard
Izby majú kombinovanú obývaciu a spálňu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.
štúdio  nadriadený
S inak rovnakým vybavením ako Studio Standard, izby sú o niečo vyššej kvality.


Šport/Zábava:
Na terase môžu hostia užívať pekného počasia.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

mestské poplatky:
Upozorňujeme, že miestna daň je účtovaná. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. (Podmienka zmeny).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.