Sempati

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel Sempati sa nachádza cca. 15 km západne od centra mesta Kyrenia v pokojnom prostredí pri mori a je cca. 100 metrov od verejnej pláže s niekoľkými reštauráciami. Letisko Ercan je cca. 60 km.

Vybavenie: 65-izbový hotel ponúka lobby s recepciou, WLAN (zdarma) a a la carte reštauráciu. Vonku sa nachádza bazén so slnečnou terasou a snack bar pri bazéne (sezónne). Plážové ležadlá a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne zdarma a na pláži za poplatok.

Ubytovanie: Všetky naše dvojlôžkové izby ponúkajú nádherný výhľad na more alebo na bazén s balkónom. En-suite, klimatizácia a kúrenie, minibar, satelitný TV, sušič vlasov, trezor, drevená alebo dlažba, vaňa alebo sprcha, telefón s priamou voľbou. Denné upratovanie, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy (na vyžiadanie a za malý poplatok). Voliteľne je možné ich použiť na výhradné použitie.

Stravovanie: K dostaniu s raňajkami a polpenziou.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().