Apulia Praia

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Tento plážový hotel sa nachádza v peknej dedinke Apúlia, iba 100 metrov od pláže.Hostia majú ľahký prístup k verejnej doprave, autobusovej stanici, lese, mestečke a obchodom.Asi 2 km od hotela sa nachádza nočný klub a turistická kancelária je vzdialená asi 7 km od hotela.Rieka Cavado je cca. 3 km ďaleko.Medzi ďalšie zaujímavosti patrí Esposende, asi 7 km od hotela a Castro S.Lourenco v cca. Sameiro - Bom Jesus je vzdialený približne 9 km a je vzdialený približne 25 km.Po Guimarães sú cca. 35 km a Sta Luzia je vzdialený asi 22 km.Stanica je cca. 15 km od hotela v Barcelose.Letisko Francisco Sá Carneiro je vzdialené asi 35 km.

adresa:
Av. Da Praia, 45
Apúlia
Esposende
poštovné
Tel .: 351 253 989 290
Fax: 351 253 989 299

Vlastnosti:
Hostia sa môžu cítiť ako doma v 22 jednolôžkových a 22 dvojposteľových izbách. Recepcia je otvorená 24 hodín. Na väčšine poschodí je k dispozícii výťah. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú zmenáreň a izbovú službu. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Ak chcete zaparkovať svoje auto, cestujúci nájdu garáž a parkovisko.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú športové a zábavné možnosti domu, z ktorých si môžete vybrať. Na terase môžu hostia využiť lehátka a slnečníky. K dispozícii sú rôzne ponuky, vrátane golfu a kúpeľov.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.