Flatotel International

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v meste Benalmadena, len 200 m od pláže (oddelená cestou). Hneď vedľa hotela sa nachádza golfové ihrisko Torrequebrada, 4 km od zábavného parku Tivoli World a 3 km od akvária Selwo Marina. Letisko Malaga (AGP) sa nachádza v cca. 16 km ďaleko.

adresa:
Calle Ronda del Golf Oeste 75
Urbanización Torrequebrada
29630 Benalmádena-Costa
Tel .: 34 952 445800
Fax: 34 952 440467

Vlastnosti:
Hotel má celkovo 100 izieb rozložených na 11 poschodiach. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou. V reštaurácii sa podávajú miestne a národné jedlá a bar ponúka množstvo nápojov. K dispozícii je aj vonkajší bazén, kde si môžete oddýchnuť. Dáždniky a lehátka sú k dispozícii zadarmo pri bazéne, na pláži za poplatok. WiFi nie je k dispozícii. Parkovanie je bezplatné, v závislosti od dostupnosti. Domáce zvieratá (do 10 kg) sú vítané na vyžiadanie a za poplatok.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Dvojlôžková izba Standard/Dvojlôžková izba Balkón/Terasa/Dvojlôžková izba Superior
Izby zahŕňajú spálne, kúpeľne so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí klimatizácia/kúrenie, televízia a telefón.
Voliteľne k dispozícii s bočným výhľadom na more.
Studio/Studio Premium

40 m²) Izby majú kombinovanú obývačku a spálňu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí sušič vlasov, telefón, televízia, klimatizácia/kúrenie a prenájom bezpečné. Kuchynka má chladničku a kuchynský riad.
Voliteľne k dostaniu s bočným výhľadom na more.
Apartmán 1 Spálňa / Apartmán s 1 spálňou  Balkón/terasa
80 m²) Izby zahŕňajú spálne s šatňou, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. Inak vybavené ako štúdio.
Voliteľne k dostaniu s bočným výhľadom na more.
Byt 2 izby / Apartmán 2 spálne  Balkón/terasa
120 m²) Izby zahŕňajú 2 spálne s šatňou, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. Inak vybavené ako štúdio.
Domy 3 spálne
150 m²) Izby majú 3 spálne s šatňou, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. Inak vybavené ako štúdio.
Suita/suita Executive
120 m²) Izby majú spálňu, opticky oddelenú obývaciu izbu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre našich mladších hostí je tu mini klub (4 - 12 rokov) a detské ihrisko.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Môžete si pomôcť sami na raňajkách (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
V hotelových športových zariadeniach sú k dispozícii biliard, foosball a telocvičňa.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.