Tachfine Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Nachádza sa v samom srdci mesta Marrakech, na rohu Avenue Zerktouni a neďaleko divadla Coliseum. Hotel sa nachádza 10 minút od slávneho námestia Djemaa el Fna a jeho trhov. Majorelle je vzdialený asi 700 m a Menara je vzdialená asi 2 km od hotela. Letisko Marrakech-Menara je cca. 7 km.

Vlastnosti:
Hostia sa môžu cítiť ako doma v 20 jednolôžkových a 30 dvojlôžkových izbách. Klimatizovaný hotel vítá hostí v hotelovej hale s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou check-in/out. Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - bezpečné, zmenáreň, TV miestnosť, izbová služba, práčovňa a hotelový lekár. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.

Ubytovanie:
Izby v ubytovacom zariadení majú kúpeľňu, klimatizáciu a individuálne ovládateľné vykurovanie, ktoré zabezpečuje príjemné vnútorné prostredie. Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu. Izby s kobercom majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king". Izby majú zariadenie na prípravu čaju a kávy. Optimálny komfort je zabezpečený prístupom na internet, telefónom a TV. K dispozícii sú aj izby s bezbariérovým prístupom s kúpelňou prístupnou pre invalidné vozíky.

Šport/Zábava:
Na terase si hostia môžu vychutnať pekné počasie. Ako športovú alebo rekreačnú príležitosť je golf ponúkaný za poplatok.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň, jedáleň, kaviareň a bar. Nefajčiarska reštaurácia s fajčiarskou oblasťou je k dispozícii pre pohodlie hostí. Môžete si vybrať raňajky.

Kreditné karty:
Kreditné karty priamo v dome: Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.