Valamar Lacroma Dubrovnik

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Beach Hotel sa nachádza v Dubrovníku, cca. 300 metrov od verejných kamienkovej/Skalnatá pláž "Val prezident Relax Beach" (kúpacia obuv odporúča sa) preč. To je v dochádzkové vzdialenosti. Najbližšie zábavné zariadenia môže byť dosiahnutá počas niekoľkých málo krokoch. Centrum mesta je vzdialené cca. 5 km ďaleko. Letisko: DBV cca. 25 km ďaleko.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 401 izieb rozložená na 5 podlažiach.Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), trezor, lobby bar, spoločenská miestnosť, 8 vlekov, kiosk a 3 bary, Wi-Fi (vo verejných priestoroch).K vybaveniu patrí niekoľko reštaurácií à la carte s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá.Kryt interiéru dokončuje interiér.K bazénu patrí bazén a bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a slnečná terasa (sezónne).Vonkajší komplex má terasu.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Hoteloví hostia môžu využívať u bazénov uteráky, slnečníky a lehátka.Na pláži slnečníky a lehátka sú k dispozícii.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Double Superior: s vaňou alebo sprchou/WC, klimatizáciu, satelitný TV, trezor, minibar, WLAN, telefón a čaj/kávovar (prípadne zákazu poplatku.). Po nabití, izby možno tiež objednať na morskú stranu.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Možnosť raňajok alebo polpenzie

Raňajky: formou švédskych stolov
Polpenzia: raňajky formou bufetu, večera formou bufetu alebo nastaviť menu

Deti (v závislosti od sezóny):
- Samostatný detský bazén pri bazéne

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ktoré môžu byť spoplatnené: potápanie, fitnes, tenis
- miestne športové organizácie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): vodné športy

wellness:
- ktoré môžu byť spoplatnené: solárium, masáže, soláriá v kúpeľoch, relaxačná miestnosť, sauna, parný kúpeľ

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, Visa
- Concierge, Práčovňa (za poplatok), Žehliaca služba (za príplatok)
 - domácnosť
- Parkovanie (za poplatok)
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Pri rezerváciách s transfermi sú detské sedačky k dispozícii len na vyžiadanie a za cenu približne 10 EUR za každú cestu (platí sa na mieste).

Upozorňujeme, že pre dovolenkové pobyty s transferom na ostrovy Korčula, Hvar, Brač a Lopud pre neskorý príchod (po 19:00)/predčasný odchod (do 9:00) sa vyžaduje prenocovanie v Splite alebo Dubrovníku. Toto je zahrnuté pri rezervácii zájazdov s transferom.