Sunis Evren Beach Resort und Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento plážový hotel sa nachádza v meste Evrenseki, cca. 200 m od súkromnej piesočnatej/kamienkovej pláže (odporúčame kúpaciu obuv). To je v dochádzkové vzdialenosti. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza niekoľko obchodov. Centrum mesta je cca. 2 km. Najbližšie mesto Antalya je cca. Vo vzdialenosti 70 km. Letiská: AYT cca. 58 km, GZP cca. 113 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých prístavieb a má 292 izieb rozložených na 5 poschodiach.Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, lobby bar, salónik, kaderníctvo, 4 vleky, obchod a obchod, internetový kútik a WiFi (vo verejných priestoroch).K vybaveniu patrí reštaurácia (medzinárodná, talianska a miestna) s terasou a klimatizáciou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá.Sezónny krytý bazén s oddeleným detským bazénom dopĺňa interiérový dizajn.V areáli bazéna nájdete niekoľko sezónnych bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Na pláži a pri bazéne sú lehátka a slnečníky, rovnako ako uteráky (na zálohu).Padding je k dispozícii zadarmo na pláži.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (cca 26m2): Majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu (centrálne ovládanú), telefón, WiFi (zdarma), minibar, rýchlovarnú kanvicu s príslušenstvom na prípravu kávy/čaju, satelitnú LCD TV, trezor a balkón alebo terasu. Za príplatok si môžete rezervovať izby s bočným alebo priamym výhľadom na more.

Dvojlôžková Deluxe, strana. MB (cca 40m2): Sú priestrannejšie s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.

Dvojlôžková izba Superior (cca 32 m2): je vybavená inak podobnými prvkami vybavenia, ako je dvojlôžková izba väčšia a pohodlnejšia. Za príplatok si môžete rezervovať s výhľadom na more.

Rodinná izba: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú ďalšie možnosti na spanie. Za príplatok aj s čiastočným výhľadom na more.

Rodinná izba, 2 izby (cca 40m2): s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú dve spálne so spojovacími dverami. Za príplatok aj s čiastočným výhľadom na more.

Rodinná izba, 2 spálne. MB (cca 40m2): S rovnakými vlastnosťami ako dvojlôžkové izby majú dve spálne so spojovacími dverami a sú väčšie.

Ekonomické izby sú vo všeobecnosti najlacnejším typom izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


All inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, popoludní káva/čaj a pečivo. V každom otvorenom bare sú od 10:00 do 23:59 zahrnuté rôzne miestne nealkoholické a alkoholické nápoje. Minibar je pri príchode zásobený vodou, nealkoholickými nápojmi a pivom a je denne doplňovaný. Dovezené nápoje a všetky ostatné doplnky. čerstvo lisované ovocné šťavy sú za poplatok. Nosenie all-inclusive náramku je povinné.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Mini klub od 10:00 do 12:00 a od 15:00 do 17:00 pre deti od 4 do 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Vysoká stolička
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- za poplatok: aerobik, biliard, boccia, šípky, vodný aerobik, stolný tenis, plážový volejbal, posilňovňa (08:30 - 19:00)
 - Večerné show

wellness:
- za poplatok: kúpele, parný kúpeľ, masáže, sauna, hammam, špeciálne wellness balíčky

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - Žehlenie (za poplatok), práčovňa (za poplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
5 star

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.