Arsi Enfi City Beach

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Plážový hotel sa nachádza v meste Alanya, cca. 4 km od verejnej piesočnatej pláže "Kleopatra Beach". To je dostupné autobusom/autom. Najbližšou atrakciou je hrad Alanya (5 km). Centrum mesta je cca. 1 km. Najbližšie mesto Antalya je cca. Vzdialenosť 136 km. Letiská: GZP cca. 43 km, AYT cca. 124 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 56 izieb.V interiéri sa nachádza lobby, 24-hodinová recepcia a trezor (za poplatok) a prístup na internet (za poplatok vo verejných priestoroch).V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.K bazénu patrí sezónny bazén a bar pri bazéne (sezónne), integrovaný detský bazén a slnečná terasa (sezónne).Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Hoteloví hostia môžu pri bazéne používať lehátka, vankúše a slnečníky.Na pláži slnečníky, lehátka a vankúše sú k dispozícii za poplatok.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžkové izby: Sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom na vlasy, satelitnou TV, telefónom, klimatizáciou (individuálne regulované) a balkónom alebo terasou.

Rodinné izby so spojovacími dverami: majú kúpeľňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, klimatizáciu (individuálne regulované) a ďalšie zariadenia na spanie.

Ekonomické izby sú vo všeobecnosti najlacnejším typom izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Bez jedla, raňajky, polpenzia alebo all inclusive

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu

Pre all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, popoludní káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté v otvorenom bare od 10:00 do 22:00. Dovezené nápoje a všetky ostatné doplnky. čerstvo lisované ovocné šťavy sú za poplatok. Hostia mladší ako 18 rokov nedostávajú alkohol.

Deti (v závislosti od sezóny):
- detský bazén integrovaný v bazéne
- Vysoké stoličky

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Za poplatok: basketbal, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, vodné lyžovanie, vodné skútre, požičovňa bicyklov

Ostatné:
- akceptované platobné prostriedky: Euro/Master Card, Visa, Cestovné šeky
- Práčovňa (za príplatok), Žehlenie (za príplatok)
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.