El Dorado Casitas Royale

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: El Dorado Casitas by Karisma sa nachádza v blízkosti Playa del Carmen v Tulum. Pláž je cca. 1,1 km ďaleko. Do centra obce s množstvom obchodných a zábavných zariadení, ako aj reštaurácií a barov sa dostanete po cca. 23 km. Vzdialenosť od letiska v Cancúne je cca. 32,8 km.

Vybavenie: Hotel má celkovo 205 izieb a ponúka lobby s recepciou a lobby barom, WLAN (zadarmo), rôzne reštaurácie a bary (podávajúce medzinárodné, talianske a miestne jedlá), konferenčné a konferenčné priestory, krytý bazén, Požičovňa áut, obchodné centrum, zmenáreň, práčovňa (možno za poplatok) a lekárska služba (ak je to za poplatok). Vonku sa nachádza 13 bazénov (jedna so slanou vodou) a slnečná terasa, ako aj reštaurácie a bary s bazénom. V hoteli je bar na pláži. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma pri bazéne a na pláži za poplatok.

Ubytovanie: Súčasťou apartmánov je kúpeľňa s vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, posteľou typu "king", trezorom, minibarem (za poplatok), telefónom, satelitnou televíziou, jedálenským stolom, ventilátorom, žehliacou súpravou a zariadeným balkónom s manželskou posteľou.

Stravovanie: Rezervovateľné s All Inclusive. All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere, občerstvenie, popoludňajšiu kávu/čaj, koláč, alkoholické a nealkoholické nápoje z výberu národných a medzinárodných prémiových značiek a mini bar s pivom, vodou, nealkoholickými nápojmi (raz denne).

Šport/Zábava: Voľný: telocvičňa, sauna, parný kúpeľ, bicykle, jazda na kajaku, šnorchlovanie, 2 tenisové kurty a zábavné programy so živou hudbou a show.

Za poplatok: motorizované vodné športy, masáže a kozmetické procedúry.

Všeobecné informácie Mexiko: Vezmite prosím na vedomie, že od 01.01.2017 bola v destinácii Cancún/Riviera Maya vyúčtovaná daň za storno/mestskú daň. Suma je v súčasnosti 20, - MXN (približne 1, - EUR) a je vypočítaná na izbu a noc. Poplatok nie je zahrnutý v cene pobytu a musí byť zaplatený priamo hotelu. (Zmeny vyhradené)

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().