Bridge Inn

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 2 Hviezdičky

Miesto:
Tento moderný dizajnový hotel sa nachádza len 3 km od centra mesta Hamburg, rovnako ako hlavná železničná stanica alebo HafenCity. Autobusom (asi 200 metrov od hotela) sa dostanete cca. 10 minút do centra mesta. Vzdialenosť od letiska Hamburg je vzdialená asi 12 km.

adresa:
Bridge Inn Hotel Hamburg
Billwerder Neuer Deich 2-4
20539 Hamburg
Tel .: 49 (40) 7884 0
Fax: 49 (40) 7884 1000

Vlastnosti:
S 99 izbami na 5 podlažiach je hotel priamo napojený na 4-hviezdičkový business hotel, kde si môžete vychutnať aj raňajky. K vybaveniu hotela Bridge Inn patrí recepcia, spoločenská miestnosť, bezplatné pripojenie na internet, bezplatné používanie práčok (ale bez pracieho prostriedku). V priľahlom obchodnom hoteli majú hostia k dispozícii ďalší bazén, saunu a fitnescentrum (za poplatok). V tomto hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Štandardné izby sú vybavené svetlými farbami a majú vaňu alebo sprchu/WC, telefón, trezor a TV (plochá obrazovka s medzinárodnými programami).

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete pomôcť sami v bufetu (raňajky).

Raňajky sa podáva v susednom hoteli.

mestské poplatky:
Upozorňujeme, že miestna daň je účtovaná. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Mestská daň je založená na nočnom kurze a je vypočítaná za noc na osobu.

Nightly rate:
do 25 EUR = 0,50 EUR
do 50 EUR = 1 EUR
do 100 EUR = 2 EUR
do 150 EUR = 3 EUR
do 200 EUR = 4 EUR

Ak zaplatíte viac ako 200 EUR, za 50 EUR budete účtovať dodatočné 50 EUR za noc a za osobu.

(Môžu byť zmenené)

Šport a zábava:
Pre športových fanúšikov je k dispozícii telocvičňa. Asi 3 minúty chôdze od hotela je Golfový salónik.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.