Rainbow

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Apartmány v meste Stalis na Kréte sú očarujúcim rodinným apartmánovým komplexom s príjemnou a priateľskou atmosférou.Majú závideniahodnú polohu v blízkosti pláže v útulnom prímorskom letovisku Stalis na Kréte, v Grécku.Apartmány majú závideniahodnú polohu v prímorskom letovisku Stalis na Kréte: sú situované v rozsiahlom areáli, obklopený krásnou, udržiavanou záhradou.Piesočnatá pláž a útulné centrum mesta Stalis sú vzdialené len 5 minút chôdze od hotela.Očarujúce prímorské letovisko Stalis sa nachádza len 30 km východne od mesta Heraklion, hlavného mesta Kréty a letiska (asi 30 minút jazdy autom).Jeho poloha je ideálna na objavovanie ostrova Kréta s jeho kultúrnym bohatstvom a očarujúcimi tradičnými dedinami.

adresa:
70 Irinis Str.
70007 Stalis
Kréta
Tel .: 30 28970 32249, 28970 34120 30
Fax: 30 28970 29614

Vlastnosti:
Apartmány Rainbow ponúkajú 41 izieb. Hostia majú k dispozícii úschovňu batožiny, zmenáreň, TV miestnosť, viacjazyčný personál, lekársku pomoc a službu prania bielizne. Wi-Fi (zdarma) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch. Súčasťou areálu je krásna záhrada a detské ihrisko. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku apartmánového komplexu. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Komfortné ubytovacie jednotky zabezpečujú príjemný pobyt. V izbách je kúpeľňa. Základné prvky väčšiny izieb majú balkón, ktorý vás pozýva na oddych.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Poznámka:
Upozorňujeme, že klimatizácia je čiastočne účtovaná a musí sa platiť priamo v hoteli.

Stravovanie:
K dispozícii je aj bar. Môžete si vybrať raňajky. Okrem toho, ubytovanie poskytuje občerstvenie. Zariadenie nesie celý rad alkoholických a nealkoholických nápojov.

Šport/Zábava:
Komplex ponúka výber športových a rekreačných možností. Vonkajší bazén ponúka osviežujúci kúpeľný zážitok. K dispozícii je tiež terasa s lehátkami a slnečníkmi. V bare pri bazéne môžu cestujúci očakávať rôzne nealkoholické nápoje. Ako športové a rekreačné zariadenie, biliard sú ponúkané za poplatok.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že od 1. januára 2018 bude účtovaná cestovná daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa za noc a za izbu plus DPH.

1 * -2 * hotel = 0,50 EUR/noc
1.50 3 * hotel = EUR/noc
4 * Hotel = 3,00 EUR/noc
5 * hotel = 4,00 EUR/noc

(Môžu byť zmenené)

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.