SPA Hotel Marina Holiday Club

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Luxusný plážový komplex sa nachádza pri vstupe do mesta Pomorie. Apartmánový hotel je krásne umiestnený v mieste, kde sa stretávajú lesy a more, len 200 m od pláže. Najbližšie reštaurácie a bary nájdete 500 metrov od hotela a spojenie na sieť verejnej dopravy (autobus) je vzdialené približne 800 metrov. V centre mesta Pomorie s ďalšími nočnými klubmi je cca. 4 km. Turistické centrum Slnečné pobrežie je vzdialené asi 17 km, Burgas cca. 20 km. Medzinárodné letisko Burgas je vzdialené približne 10 km.

adresa:
Pomorie
Tel .: 359 59629500, 359 59629510, 359 59629515

Vlastnosti:
Apartmánový hotel má 150 apartmánov, kde sa hostia môžu cítiť ako doma.Hostia sú vítaní v lobby s recepciou a check-in/out služby.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.K hotelovým zariadeniam patrí bezpečná zmenáreň a zmenáreň.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou ubytovania.Ďalšie vybavenie apartmánového hotela zahŕňa novinový stôl a herňu.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.K dispozícii sú aj zdravotnícka pomoc, izbová služba a práčovňa.

Šport/Zábava:
Kým dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na niekoľko kôl, deti dostanú svoje peniaze v brouzdališti. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii na slnečnej terase. Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemnú relaxáciu. K dispozícii je aj snack bar pri bazéne. Aktívni cestujúci môžu s minigolfom odreagovať obsah svojho srdca. Hostia si môžu vybrať zo širokej škály krytých športov vrátane posilňovne, stolného tenisu, biliardu, gymnastiky, aerobiku a hádzanej. Apartmánový hotel ponúka rôzne procedúry v kúpeľnom areáli, vrátane kúpeľov, sauny, parnej sauny, solária a za príplatok masáže. O deti sa v klube pre deti miluje starostlivosť.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Sezona Poznámka:
Vezmite, prosím, na vedomie, že v období vrcholového obdobia (najmä v apríli a októbri) nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity (napríklad zábava, detský klub alebo vodné športy) kvôli počasiu alebo nízkym počtom návštevníkov k dispozícii alebo len čiastočne k dispozícii.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.