La Victoria Petit Hotel Hostatgeria

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Prenos Poznámka:
Autopožičovňa na letisku Palma de Mallorca (PMI) v cene

Miesto:
Na kopci malého kopca, obklopený krásnou krajinou. Alcudia je cca. 6 km ďaleko.

vybavenie:
Barokový hotel sa nachádza na prvých 2 poschodiach budovy Ermita de la Victoria. Má 13 izieb a ponúka malú vstupnú halu s recepciou (od 08:00 do 18:00), kuchyňu (k dispozícii pre hotelových hostí od 11:30) a jedáleň.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžková izba (cca 12 m²): Sú vybavené sprchou/WC, kúrením, stropným ventilátorom a WLAN.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Bez jedla a raňajky

Požičovňa áut podmienky -PMI-:
- Vlastník: Auto Roig cez Sidetours
- Požičovňa áut: požičovňa áut kategórie C (Toyota Aygo alebo podobne). Upozorňujeme, že na rezerváciu je zahrnuté iba jedno auto.
- Kilometre Zahŕňa: Neobmedzené.
- Poistenie: komplexné poistenie. Neexistuje žiadne poistenie proti pokutám za dopravu, nie ich spracovaniu, strate alebo poškodeniu kľúčov v aute alebo chybám pri tankovaní.
- Kaucia: Kreditná karta záloha.
- Regulácia nádrže: Pre nájomné obdobie do 3 dní sa prenájom automobilu odovzdá plnou nádržou a musí sa vrátiť plná nádrž, inak sa vypočíta rozdiel náplne nádrže. Pri prenájme 4 alebo viac dní odoberie zákazník vozidlo s plnou nádržou (prvý nádrž bude účtovaný zákazníkovi pri prevzatí vozidla) a vráti ho prázdnou nádržou.
- Vodič: Minimálny vek 21 rokov a najmenej 2 roky vodičského preukazu.
- Dodatočný vodič: Ďalšie vodič cca. 3,40 € za deň, max. 54,40 € daň vypočítaná za prenájom.
- detské sedačky: na detskú sedačku cca. 3,40 EUR za deň (maximálne 54,40 EUR za nájomné obdobie)

Doplatok po príchode za hodinu 23.03.30.06.2018 & 01.09.-31.10.2018

Ak je čas odchodu v deň odchodu o 12 hodín neskorší ako čas príchodu v deň príchodu, prenajímateľ bude účtovať dodatočný poplatok, ktorý sa platí priamo prenajímateľovi.
 
Po hodine príplatok za príjazdy 01.07.-31.08.2018

Ak je čas odchodu v deň odchodu 4 hodiny neskorší ako čas príchodu v deň príchodu, prenajímateľ bude účtovať dodatočný poplatok, ktorý sa zaplatí priamo prenajímateľovi.

Inovujte na vyššiu kategóriu v závislosti od dostupnosti. Kontaktujte nás prosím e-mailom:

K dispozícii je 24-hodinová sadzba. Ak sa požičané auto vráti neskôr ako v prenájme, zaplatí sa miestny poplatok vo výške daného dňa.

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete do 4 hodín ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Parlament Baleárskych ostrovov schválil ekotasu pre trvalo udržateľný cestovný ruch pri príchode (v turistických zariadeniach):

približne 4 Euro za osobu a deň (vrátane DPH) pre všetky 4,5-hviezdičkové a 5 hviezdičkové hotely (národná kategória)
približne 3 Euro za osobu a deň (vrátane DPH) pre všetky 3,5-hviezdičkové a 4-hviezdičkové hotely (národná kategória)
približne 2 EUR za osobu a deň (vrátane DPH) pre všetky 1-3 hviezdičkové hotely (národná kategória)

cca 4 Euro za osobu a deň (vrátane DPH) pre všetky 4-hviezdičkové a 4,5-hviezdičkové apartmány (národná kategória)
asi 3 eur za osobu/deň (plus DPH) pre všetky 3,5-hviezdičkové apartmány (národná kategória)
približne 2 Euro za osobu a deň (vrátane DPH) pre všetky 1-3-hviezdičkové apartmány, finca a vidiecke hotely (národná kategória)

V mimosezóne od 01.11. - 30.04. ekologická daň sa zníži o 75%.

Deti mladšie ako 16 rokov sú oslobodené od eko-dane. Ekologickú daň uhradí zákazník priamo na mieste a nie je zahrnutý v cene.