Hotel Imperial

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Stručný popis: Pôsobivý kúpeľný hotel na exponovanom mieste, modernizovaný, s vlastným kúpeľným oddelením, kozmetickými službami, bazénom.

Váš hotel: Tento impozantný hotel v klasicistickom štýle, postavený v roku 1912, sa nachádza nad Karlovými Vary, obklopený lesmi s krásnym výhľadom na mesto. K kúpeľnej štvrti s obchodmi a kolonádami sa dostanete ľahko pomocou hotelovej lanovky 130 metrov.

Takto žijete: 205 dvojlôžkových, jednolôžkových a apartmánov: s kúpeľňou/WC, bidetom, satelitnou TV a platenou TV, telefónom, WLAN, fénom, trezorom, minibarom, čiastočne balkónom, županom, papučami. Superior a apartmány s 2 izbami. Lift.

Jedlo a jedlo Genie & ßen: Reštaurácia: Praha ponúka raňajky, obedy a večere formou bufetu, a to aj pre diabetikov, redukčné a vegetariánske jedlá, reštauráciu Paríž pre hostí apartmánu s à la carte potravinami. Kaviareň s letnou terasou.

Wellness & amp; Kúpele: Krytý bazén: s chrličmi a masážnymi tryskami. Whirlpool, sauna. Za poplatok: telocvičňa, solárium, tenisové kurty. Kozmetické stredisko: kaderníctvo, kozmetika, manikúra, pedikúra.

Kúpele: Kúpeľné oddelenie s vlastným prameňom minerálnej vody v Karlových Varoch (pondelok, piatok, 7-15 hodín, sobota, 7-12 hodín). 24 hodín ošetrovateľská služba, kúpeľný lekár v dome. Hydro, fyzioterapia, balneoterapia a magnetoterapia. Pitnú kúru. Ďalšie aplikácie, napr. Zavlažovanie ďasien, kyslíková terapia, lymfatická drenáž, myostimulátor (detoxikačné zariadenie). Informujte sa u zdravotnej poisťovne o Krátky záber Indikácie: gastroenterologické choroby, metabolické ochorenia, cukrovka, choroby pohybového ústrojenstva, periodontálne ochorenia.

Voľný čas: Prechádzky v okolí. Tanečné a hudobné večery v hoteli Imperial alebo Sanssouci. Navštívte Múzeum Becherovky s ochutnávkou likérov. Mnoho obchodov a kaviarní v meste. Každoročne v júni Hudobné leto (Mozart a Karlovy Vary), Medzinárodný filmový festival, Beethovenove dni v auguste, Dvorakova karlovarská jeseň (Medzinárodný folklórny festival) v septembri, Medzinárodný jazzový festival v októbri. Výlety: Hrad Loket, porcelán a 18-jamkový golfový klub Karlovy Vary a golfový klub Cihelny (6 km), Mariánsky golfový klub (40 km).

Dvojposteľová izba štandard: s kúpeľňou/WC, bidet, satelitná TV, telefón, WLAN, sušič vlasov, trezor, minibar, čiastočne balkón, župan, papuče.

Jednoposteľová izba štandard: s kúpeľňou/WC, bidet, satelitná TV, telefón, WLAN, sušič vlasov, trezor, minibar, čiastočne balkón, župan, papuče.

Dvojposteľová izba superior: s kúpeľňou/WC, bidetom, SAT TV, telefón, WLAN, sušič vlasov, trezor, minibar, čiastočne balkón, župan, papuče, s dvoma izbami.

Jednolôžková izba Superior: s kúpeľňou/WC, bidet, sat.-TV, telefón, WLAN, sušič vlasov, trezor, minibar, čiastočne balkón, župan, papuče, s dvoma izbami.

Suita 2 os.: S vaňou/WC, bidetom, SAT TV, telefónom, WLAN, fénom, trezorom, minibarom, čiastočne balkónom, županom, papučami, s dvoma izbami.

FIT Tip: Komplexná liečba: Liečba šitá na mieru s tradičnými a modernými kúpeľnými procedúrami. Ideálne pre zdravotnú starostlivosť a ako účinná liečba metabolických chorôb, cukrovky, periodontálneho ochorenia atď.
Odporúčaná dĺžka pobytu 3 týždne.
 • Lekárske prijatie a záverečné vyšetrenie, kontrola od 12 Ü, laboratórne vyšetrenie podľa lekárskej rady
 • až 18 lekársky predpísaných procedúr týždenne, ako napr Masáže, kúpele, parafango, magnetoterapia
 • na požiadanie konzultácie s odborníkom na výživu
 • Kyvadlová doprava na Trinkhalle (pondelok až piatok)/Kurzentrum, ako aj na autobusovú linku č. 2, 13 a lanovku Imperial
 • Využitie bazéna, vírivky a sauny
 • od 14.01.19 vybraných alkoholických a nealkoholických nápojov pri stravovaní v reštauráciách Praha a Paríž vrátane
 • 1 fľaša minerálnej vody (nie v jednom a dvojitom štandarde)
 • 1 ovocný tanier (v apartmáne Superior)
 • welcome drink
 • pitné kúry
 • pobytová taxa
 • fi
Telefónny rezervačný kód: 500P1NN

Karlovy Vary si užívajú:
 • Využitie bazéna, vírivky a sauny
 • od 14.01.19 vybraných alkoholických a nealkoholických nápojov pri stravovaní v reštauráciách Praha a Paríž vrátane
 • 1 fľaša minerálnej vody (nie v jednom a dvojitom štandarde)
 • 1 ovocný tanier (v apartmáne Superior)
 • welcome drink
 • pitné kúry
 • pobytová taxa
 • fi
Telefónny rezervačný kód: 500P7NN

Detox Program: S Detoxom detoxikujete svoje telo a myseľ. Vnútorné očistenie vám prinesie novú energiu a rovnováhu vášho tela a mysle.
 • lekárska konzultácia
 • Konzultácia s odborníkom na výživu
 • 10 procedúr na 5 sedení (1x detoxikačná medová masáž, 1x masáž hlavy indickej hlavy, 1x bylinný minerálny kúpeľ, 1x minerálny kúpeľ s morskými riasami, 1x vodoliečba, 1x manuálna lymfodrenáž, 2x kyslíková terapia, 1x nordická chôdza, 1x vodná rehabilitácia)
 • 1x denný nápoj s mladým jačmeňom
 • 1x denný koktail čerstvej zeleniny alebo ovocia
 • Kyvadlová doprava na Trinkhalle (pondelok až piatok)/Kurzentrum, ako aj na autobusovú linku č. 2, 13 a lanovku Imperial
 • Využitie bazéna, vírivky a sauny
 • od 14.01.19 vybraných alkoholických a nealkoholických nápojov pri stravovaní v reštauráciách Praha a Paríž vrátane
 • 1 fľaša minerálnej vody (nie v jednom a dvojitom štandarde)
 • 1 ovocný tanier (v apartmáne Superior)
 • welcome drink
 • pitné kúry
 • pobytová taxa
 • fi
Telefónny rezervačný kód: 500P2NN

Náš názor: Vysoko odporúčaný kúpeľný hotel na krásnom panoramatickom mieste, ktorý je ideálny na dlhé prechádzky do prírody alebo do okolia. na kolonádu pozýva. Izby sú vkusne zariadené, kúpeľné oddelenie veľmi dobre vybavené.

Váš kúpeľný hotel: Tento impozantný hotel v klasicistickom štýle, postavený v roku 1912, sa nachádza nad Karlovými Vary, obklopený lesmi s krásnym výhľadom na mesto. K kúpeľnej štvrti s obchodmi a kolonádami sa dostanete ľahko pomocou hotelovej lanovky 130 metrov.

Doplňujúce informácie: Pobytová taxa v cene. Parkovanie: strážené 200 Kč/cca. 8 €/deň. Detská zľava: na vyžiadanie. Psy: malé, 560 Kč/cca. 20 €/deň, podľa dohody.
Wellness pobyt pre deti od 40 €/deň možný. Otázky na Fit Travel!


205 dvojlôžkových, jednolôžkových a apartmánov: s kúpeľňou/WC, bidetom, satelitnou TV a platenou TV, telefónom, WLAN, fénom, trezorom, minibarom, čiastočne balkónom, županom, papučami. Superior a apartmány s 2 izbami. Lift.

Reštaurácia: Praha ponúka raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, a to aj pre diabetikov, redukčné a vegetariánske jedlá. Kaviareň s letnou terasou.

Kúpeľné mesto Karlovy Vary leží na severnom cípe Slavkovského lesa (Kaiserwald). Viac ako 650 rokov liečite rôzne choroby v Kalsbade pomocou termálnych prameňov. Okolie mesta je pretkané turistickými a cyklistickými trasami. Ideálne ako aktívna dovolenka.


PREVOD (spiatočná cesta) Hromadný prevod z Flgh. Karlovy Vary cca. 16 €/auto (1-7 za.), Rezervácia cez Fit, platba na mieste. Transder Flgh. PRG na požiadanie.

Vlaková stanica: Karlovy Vary, cca. 3 km. Ceny železníc na požiadanie.
Transfer (spiatočná cesta) zo stanice Karlovy Vary (asi 5 km) cca. 50 €/košík (1-3 s.), Rezervácia prostredníctvom Fit, platba na mieste. Transder Flgh. PRG na požiadanie.
Príchod autobusu od 168 € v celom Nemecku od domu k domu (tam a späť).

Krytý bazén: s chrličom a masážnymi tryskami. Whirlpool, sauna. Za poplatok: telocvičňa, solárium, tenisové kurty. Kozmetické stredisko: kaderníctvo, kozmetika, manikúra, pedikúra.

Prechádzky v okolí. Tanečné a hudobné večery v hoteli Imperial alebo Sanssouci. Navštívte Múzeum Becherovky s ochutnávkou likérov. Mnoho obchodov a kaviarní v meste. Každoročne v júni Hudobné leto (Mozart a Karlovy Vary), Medzinárodný filmový festival, Beethovenove dni v auguste, Dvorakova karlovarská jeseň (Medzinárodný folklórny festival) v septembri, Medzinárodný jazzový festival v októbri. Výlety: Hrad Loket, Múzeum porcelánu a skla a 18-jamkový golfový klub Becherovka Carlsbad a Golf Club Cihelny (6 km), Mariánsky golfový klub (40 km).

Kúpeľné oddelenie s vlastným prameňom minerálnej vody v Karlových Varoch (pondelok, piatok, 7-15 hodín, sobota, nedeľa 7-12 hodín) 24 hodín ošetrovateľská služba, kúpeľný lekár v dome. Hydro, fyzioterapia, balneoterapia a magnetoterapia. Pitnú kúru. Ďalšie aplikácie, napr. Zavlažovanie ďasien, kyslíková terapia, lymfatická drenáž, myostimulátor (čistička). Poraďte sa so svojím zdravotným poistením pre: gastroenterologické choroby, metabolické choroby, cukrovku, choroby pohybového ústrojenstva, periodontálne choroby.

Podmienky a cestovné informácie Táto cesta je rozdelená podľa vysokej normy EÚ pre dovolenkové pobyty s primeranou ochranou. Ďalšie informácie o vašich hlavných právach podľa smernice (EÚ) 2015/2302 Nasledujúci odkaz obsahuje aj pravidlá ochrany osobných údajov, cestovné podmienky, cestovný pas, pasové a vízové ​​informácie, všeobecné cestovné poradenstvo, informácie o cestovných lekárskych zariadeniach a obmedzenia mobility: