App. Jardim do Vau

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Charakteristika hotela: polpenzia, rodina, Páry

Útulné rekreačné apartmány ponúkajú ideálnu relaxáciu v najlepšej polohe na pláži. Do centra sa dá ľahko dostať za pár minút na prekrásnom nábreží.

Poloha: priamo nad jemnou piesočnou plážou Praia do Vau. Do centra Praia da Rocha sa dostanete pozdĺž nábrežia v cca. 15 minút chôdze. Vlastná kyvadlová doprava hotela.

Zariadenie: Skladá sa z niekoľkých budov. Záhrada, bazén s výhľadom na more, detský bazén, slnečné terasy, lehátka, slnečníky. Osušky (proti kauci). Recepcia, wifi, bar, reštaurácia. Landeskat.: 4 hviezdičky, 3-5 poschodia, 3 vleky.

Rezidenčné: Apartmány Typ B (cca 47 m²), oddelenú spálňu, TV, kuchynský kút, WiFi, trezor .. Kúpeľňa, WC, sušič vlasov. Balkón/terasa, REDIAL. výhľad na more. Max. 3E/2E 2K
Apartmány typ C (cca 85 m²), 2 september spálne, TV, kuchynský kút, WiFi, trezor. Kúpeľňa, 2 x WC, sušič vlasov. Balkón/terasa, REDIAL. výhľad na more. Max. 5E/4E 2K/3K 3E

Jedlo a pitie: Polpenzia: raňajky formou bufetu, vo večerných hodinách výberu
Raňajky: Raňajky formou bufetu
len cez noc

Wellness a fitnes: Posilňovňa
kúpele

Minis & Maxis: detský bazén
Detské ihrisko