Golden Sands

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento hotel sa nachádza na južnom pobreží Barbadosu, priamo naproti pláži a len 15 minút jazdy od Bridgetownu. Krásny mesačný svit často osvieži nočný život v blízkosti horúceho miesta, vrátane sv. Vavrinca Gapa, Oistinovho otvoreného rybieho mäsa a mnohých ďalších, ktoré sú vzdialené len 10 minút od hotela.

Vlastnosti:
Klimatizovaný apartmánový hotel má 9 apartmánov a 18 štúdií, kde si hostia môžu stráviť noc. Recepcia je otvorená 24 hodín. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - trezor, zmenáreň, TV miestnosť, lekárska pomoc, izbová služba a práčovňa. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom. Ubytovacie zariadenie má bezbariérové ​​zariadenie. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.

Ubytovanie:
V izbách je kuchyňa. Štandardné vybavenie vo väčšine izieb zahŕňa balkón, ktorý vás pozýva na kľud. Izby sú vybavené chladničkou. Apartmánový hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti ubytovania. Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Pre hostí sú k dispozícii aj lehátka a slnečníky. Ako športové alebo rekreačné zariadenie je k dispozícii solárium za poplatok.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú jedáleň, jedáleň, kaviareň a bar. Nefajčiarska reštaurácia má vysoké kreslo pre deti. Apartmánový apartmán ponúka ubytovanie na nocľah vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie ako rezervovateľný jedálenský servis. V dopoludňajších hodinách sú k dispozícii kontinentálne raňajky. V čase obeda a večeru si hostia môžu vybrať z a la carte menu alebo si objednať nastavené menu. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v ubytovacom zariadení: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.