Cleopatra

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Prosím, postupujte podľa pokynov na prenos!

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Tento očarujúci hotel sa nachádza v pokojnej oblasti asi 1,5 km od pláže. Neďaleko sa nachádza supermarket (cca 900 m), malé divadlo (cca 800 m) a rôzne reštaurácie, ktoré sú tiež v pešej vzdialenosti. Na samotnom ostrove Ischia nie je letisko. Prístav sa nachádza asi 2 km a odtiaľ je to 45 km na letisko v Neapoli (NAP).

adresa:
Via dello stadio 21
80077 Ischia
Tel .: 39 081 991710
Fax: 39 081 991499

Vlastnosti:
Bezbariérový hotel má 40 izieb. Medzi vybavenie hotela patrí lobby s recepciou a talianska reštaurácia s terasou. V krásnom vonkajšom prostredí vedľa záhrady nájdete termálny bazén, slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi a snack bar. Wi-Fi je zadarmo vo všetkých priestoroch a hosťom je k dispozícii bezplatné parkovanie. Domáce zvieratá sú povolené na vyžiadanie a za poplatok.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Double Štandardná/dvojlôžková izba balkón/terasa
Izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, televíziou, telefónom, bezdrôtovou sieťou WLAN, trezorom a balkónom alebo terasou. Klimatizácia je možné využiť za poplatok.
Standard Single Room
S rovnakými funkciami ako dvojitý štandard je tento typ izby určený pre jednu osobu a trochu menšiu.
double Economy
Zariadenia podobné dvojlôžkovým izbám, ale typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť umiestnený na neprednostnom mieste.

Upozorňujeme, že deti od 0 do 2 rokov si účtujú ďalšie detskú postieľku. Toto nie je zahrnuté v cene a je splatné na mieste. Deti do 2 rokov môžu spať v posteli rodičov.

Stravovanie:
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Wellness:
Za poplatok máte možnosť využiť termálne centrum Ischia. Kyvadlová doprava vás prevedie do neďalekého termálneho centra Ischia (2 km)

mestské poplatky:
Upozorňujeme, že miestna daň je účtovaná. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. (Podmienka zmeny).

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Dôležité informácie:
Po príchode na letisko Napoli Capodichino sa do prístavu dostanete transferovým autobusom a odveďte trajekt do Procidy, Ischie alebo Capri (v závislosti od rezervovanej služby).

V prípade neskorých príchodov (približne od 19.45) alebo skorých odchodov z letiska Neapol Capodichino (do 8.30 hod., Od septembra do marca každú nedeľu okolo 9.15 hod.) Môže byť potrebné prenocovanie na pevnine byť. V prípade potreby obdržíte nové informácie o rezervácii krátko pred odletom (okrem letov bez letu). Pri rezervácii s prevodom je prenocovanie s raňajkami zahrnuté v celkovej cestovnej cene.

Upozorňujeme, že táto medzipodniková noc musí byť pri rezervácii bez prevodu samoorganizovaná.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri registrácii v hoteli. V takom prípade majú hotelieri nárok na následnú platbu na mieste alebo odmietnutie rezervácie!

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.