Khao Lak Palm Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza na južnom konci rozľahlé, dlhé "Sunset Beach". Centrum mesta Khao Lak s niekoľkými reštauráciami a zábavou sa nachádza v pešej vzdialenosti. Transfer z letiska Phuket je cca. 80 minút.

Vybavenie: V stredisku sa nachádza 58 izieb rozložených na tropických záhradách. K vybaveniu patrí lobby s recepciou a posedením. Pre vašu fyzickú pohodu sú k dispozícii dve reštaurácie: reštaurácia Palmrestaurant ponúka bohaté raňajky formou bufetu a ponúka krásny výhľad na pláž a more. V bare "Sunshine Bar" priamo na pláži sa podávajú obedy a večere. V dobre udržiavanej záhrade Vás pozývajú dve láskyplne navrhnuté bazény na relax a oddych. Plážové ležadlá, slnečníky a osušky sú k dispozícii pri bazéne zdarma.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Deluxe: Priestranné izby sú umiestnené v záhradných budovách (dve podlažia štyroch jednotiek) na úpätí a komfortne zariadené s otvorenou sprchou/WC, sušičom na vlasy, klimatizáciou, telefónom, TV so satelitným príjmom, trezorom a balkónom alebo terasou s posedením.
Záhrada Deluxe: S rovnakými zariadeniami, priestrannejšími, nachádza sa v bungalovoch (každá s dvomi jednotkami) v záhradnom areáli a ponúka vstavanú kúpeľňu s vaňou s integrovanou sprchou.

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB/HB: raňajky formou bufetu. Pri rezervácii polpenzie dodatočná večera.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Šport V cene: malé fitness centrum.

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii zadarmo v celom hoteli.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
Hotel je nevhodný pre ľudí so zdravotným postihnutím.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.
*******
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
*******
Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.
****
*******

Poznámka 2: 26/14 Moo 7, Phetkasem Road
Tambol Khuk Khak, Amphur Takuapa
82220 Khao Lak/Thajsko
006676409200
006676427501
V katalógu "Cestovanie na dlhé trate" zima 2018/19 na strane 121.
V katalógu "Fernreisen" Leto 2019 na strane 99.