Hotel Terme Colella

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Stravovanie: Polpenzia

Miesto:

Na pokojnom mieste, na svahu na západe Forio. Centrum a prístav Forio sú cca. 700 m. Do prístavov Casamicciola Terme a Ischia Porto sa dostanete po cca. 7 alebo 11 km. Zastávka autobusu je cca. 200 m, piesočná pláž cca. 1 km.vybavenie:

Rodinný hotel má 60 izieb rozložených na niekoľkých budovách. K vybaveniu patrí lobby s recepciou a trezorom na prenájom (€ 1/deň), reštaurácia a bar, medzi ktoré patrí aj tropická záhrada a termálny bazén, ako aj slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi (v cene). K dispozícii je nestrážené parkovisko (vrátane rezervácií). Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované.Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Športové a zariadenia:

Požičovňa bicyklov, krytý bazén a kúpeľné procedúry

Dvojlôžková izba (DR):

Príjemné izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, telefónom, TV so satelitným príjmom, klimatizáciou (za poplatok) a balkónom alebo terasou.Jednoposteľová izba (SR):

Jednolôžkové izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale sú na jedno použitie.

stravovanie:

Ráno vás čakajú bohaté raňajky formou bufetu. Večera sa podáva v 3 chodoch ako výberové menu.Poznámka:

Detská postieľka je k dispozícii (v cene, zaregistrujte sa). Malé zviera povolené na vyžiadanie.

Pozn ubytovanie daň

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých mestách a obciach sa môže požiadať alebo môže byť v krátkom čase predložená miestna daň mesta. Výška dane z ubytovania závisí od počtu hviezd rezervovaného hotela a dĺžky pobytu. Poplatok hradí hosť priamo v hoteli. Podrobnosti o existujúcich citytaxes môžete nájsť v časti Uistite sa, že ste informovaní krátko pred začiatkom vašej cesty, ak existuje taká daň na mieste, ktoré ste vybrali.

Previesť na vlastnú päsť

Upozorňujeme, že táto ponuka nezahŕňa transfer z letiska do hotela a späť. Toto sa má vykonať na mieste a na vlastné náklady.