King

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Tento očarujúci a očarujúci hotel sa nachádza v centre starého mesta, len pár minút od ulice Via Veneto a námestia Piazza di Spagna. Nachádza sa priamo vedľa Španielskych schodov. Toto je ideálny východiskový bod pre návštevu Ríma so všetkými jeho atrakciami, ako sú Via Veneto, Via Frattina a Via Condotti v bezprostrednej blízkosti, ako aj obchody a exkluzívne obchodné domy ako Valentino, Fendi, Prada, Armani, Gucci, Versace a Dolce e Gabbana. S iba cca. Stanica metra Barberini je vzdialená 100 metrov a autobusy odchádzajú do iných častí mesta.

adresa:
Via Sistina, 131
00187 Rím
Tel .: 39 06 4880878
Fax: 39 06 42011388

Vlastnosti:
Hotel bol postavený v roku 1953.Ubytovacie zariadenie vítá hostí v celkom 70 izbách.Hotel vítá hostí v lobby s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou check-in/out.Na rôzne úrovne hotela sa dostanete výťahom.K vybaveniu patrí hotelový trezor a zariadenie na výmenu peňazí.WiFi ponúka cestovateľov prístup na internet.V objekte sa nachádza jedáleň, kaviareň a bar v jedálni.K dispozícii je aj záhrada.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť.K dispozícii sú aj zdravotnícka pomoc, izbová služba a práčovňa.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Double Štandardná/double Classic
Izby majú spálňu a kúpeľňu. K vybaveniu patrí klimatizácia, televízia a wifi (za poplatok).
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.
Standard Single Room
S rovnakými funkciami ako dvojitý štandard je tento typ izby určený pre jednu osobu a trochu menšiu.
trojitý
Tento typ izby má tri lôžka s rovnakým vybavením ako štandardná dvojlôžková izba.
propagácie Room
Typ izby je pridelený hotelom nezávisle, podľa dostupnosti.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete pomôcť sami v bufetu (raňajky).

mestské poplatky:
Upozorňujeme, že miestna daň je účtovaná. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. (Podmienka zmeny).

mestské poplatky:
Upozorňujeme, že miestna daň je účtovaná. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Mestská daň sa zakladá na hotelovej kategórii a počíta sa na noc a osobu.

1 * a 2 * hotel = 3 EUR
3 * hotel = 4 EUR
4 * hotel = 6 EUR
5 * hotel = 7 EUR

(Môžu byť zmenené)

príchod:
autom
Zo severu: smer A1 smer Roma Nord - GRA A12 do výjazdu Civitavecchia: Ladispoli Cerveteri.
Z juhu: A1 Napoli - Rím Rím Rím Juh - GRA smer Civitavecchia výjazd: Ladispoli Cerveteri.Pre presný itinerár použite plánovač trasy

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Poznámka:
Upozorňujeme, že klimatizácia je čiastočne účtovaná a musí sa platiť priamo v hoteli.