La Pergola

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Tento komfortný klubový hotel sa nachádza v blízkosti centra mesta priamo pri mori. Pláž, obchody, bary a krčmy, ako aj diskotéka sú vzdialené 700 metrov. Najbližšia vlaková stanica a reštaurácia sú vzdialené 200 metrov.

adresa:
Avda S'Almudaina 16
07157 Port d'Andratx
Tel .: 34 971 671550
Fax: 34 971 674318

Vlastnosti:
Apartmánový hotel bol postavený v roku 1988.Ubytovacie zariadenie vítá hostí v celkom 92 izbách.Klimatizovaný hotel, hostia sú vítaní v 24-hodinová check-in/out službu v lobby s 24-hodinová recepcia a.Na väčšine poschodí sú výťahy.K vybaveniu patrí šatňa a trezor.V celom hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Možnosti stravovania zahŕňajú reštauráciu, kaviareň a bar.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou ubytovania.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a herňa.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.Kola môžu byť zaparkované v existujúcom sklepe.K dispozícii sú aj služby opatrovania detí, lekárska pomoc, práčovňa a kadernícky salón.K dispozícii je aj kyvadlová doprava.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.Ak chcete pomôcť pri podnikaní, je k dispozícii fax.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby sú vybavené TV, minibarom (za príplatok), klimatizáciou/kúrením, kúpeľňou/WC, pracovným priestorom, trezorom a balkónom alebo terasou.
Studio/Studio Balkón/terasa

Vkusne zariadené štúdiá majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, TV, klimatizáciu/kúrenie, kávovar, čajník, trezor, posedenie a balkón alebo terasu.
Apartmán 1 izba
Apartmány pozostávajú zo spálne, obývacej izby s rozkladacou pohovkou, kuchynky, kúpeľne/WC, klimatizácie/kúrenie, telefónu, TV, trezoru a terasy alebo balkóna.
Apartmán 2 izby
S rovnakým vybavením ako apartmán 1 izba, to ešte má druhú spálňu.
Apartmán Superior
Tieto apartmány sú vybavené vysokou kvalitou a navyše majú sušič vlasov. Maximálna obsadenosť 2 dospelí 2 deti.
Apartmán Superior s 2 spálňami
S rovnakými funkciami ako apartmány Superior, izby majú ďalšiu izbu.
bungalov
Bungalovy sú v radových domoch, sú rozdelené na prízemie a prvé poschodie a majú rovnaké vybavenie ako apartmány. Na prízemí je obývacia izba, kuchyňa a terasa. Na prvom poschodí je spálňa s vaňou/WC a balkónom.
vila
Štýlové vily majú rovnaké vlastnosti ako štúdiá na 2 poschodiach v radových domoch. V prízemí sú obývacia izba/spálňa s pohovkou pre 2 osoby, otvorená kuchyňa, obývacia izba, terasa s grilom a malá záhrada. V prvom poschodí je ďalšia spálňa s balkónom a kúpeľňa/WC. Hostia vily zdieľajú spoločný súkromný bazén so slnečnou terasou. Maximálna obsadenosť: 4 dospelí 1 dieťa.

Poznámka: Maximálna obsadenosť v 2 izbách Apart je zahrnutá v cene 5 osôb.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii detský bazén, detské ihrisko a detský klub (4 - 12 rokov).

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky
Môžete si vybrať z bohatej raňajky formou bufetu.
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Ovládanie udržateľného cestovného ruchu:
Upozorňujeme, že v sezóne od 01.05. - 31.10. vyberá sa daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 16 rokov sú oslobodené od dane. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa na noc a osobu a DPH. V mimosezóne od 01.11. - 30.04. cestovná daň sa zníži o 75%. Od 9. dňa sa pobytová daň zníži o 50%.

1 * - 3 * hotel = 2 EUR
3 * Plus - 4 * hotel = 3 EUR
4 * Plus - 5 * Plus Hotel = 4 EUR

1 * - 3 * Apartmán/Finca/Country Hotel = 2 EUR
Apartmán 3 * Plus = 3 EUR
4 * - 4 * Plus Apartmán = 4 EUR

Plavba lodí = 2 EUR

(Môžu byť zmenené)

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie sľubuje kúpanie vo vonkajšom bazéne, zatiaľ čo vnútorné bazény ponúkajú potešenie z kúpania nezávislé od počasia.K dispozícii je detský bazén.K dispozícii je tiež terasa s lehátkami a slnečníkmi.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne.Ak nechcete robiť bez športu počas cestovania, môžete sa zabaviť na tenis a golf.Cyklistická/horská cyklistika je k dispozícii za poplatok.Ubytovanie ponúka množstvo indoorových športových aktivít, ako je telocvičňa, stolný tenis a biliard, ako aj platenú squash.Kúpele ponúkajú rôzne procedúry, vrátane kúpeľov, sauny, parného kúpeľa, hammam, kozmetického salónu, thalassoterapie a ayurvédských procedúr, za príplatok, masáže a solárium.Zábava a pestrú zábavu zahŕňajú živú hudbu a klub detí.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.