Tia Heights Makadi Bay

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Tento hotel Vás očarí vlastným aquaparkom, dlhou piesočnatou plážou s pozvoľným vstupom do mora a súkromným miniprístavom. Odporúčame ho najmä pre nenáročných klientov. VEDĽA HOTELU PREBIEHA VÝSTAVBA NOVÉHO HOTELOVÉ KOMPLEXU.


Poloha:
Rozsiahly hotelový rezort sa nachádza v centrálnej časti letoviska Makadi Bay priamo na dlhej piesočnatej pláži. Z pláže je priamy prístup k neporušenej časti pobrežného koralového útesu, ktorý ponúka možnosť zoznámiť sa s bohatstvom podmorského života priamo pri hoteli. Najbližšie nákupné možnosti sú priamo v hoteli a taktiež v približne 700 m vzdialenom mestečku Medinet Makadi. Centrum mesta Hurghada je vzdialené 38 km. Medzinárodné letisko Hughada sa nachádza 30 km od hotela.

Vybavenie:
4- poschodová budova, 1431 izieb, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 3 a´la carte reštaurácie (talianska, rybacia, čínska), 5 barov, aquapark (27 toboganov), 5 vonkajších bazénov, vonkajší detský bazén, vnútorný detský bazén, detské ihrisko, miniklub, detské animácie, denné a večerné animácie, disco, fitnes, aquagymnastika, 2 tenisové kurty, šípky, boccia, plážový volejbal,. Za poplatok: SPA centrum, stolný tenis, minigolf, osvetlenie a vybavenie tenisových kurtov, biliard, WiFi, jazdenie na koni alebo ťave, obchody, potápačské centrum, práčovňa, požičovňa áut, doktor.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky v hlavnej budove, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 14r., štandardné izby "aqua" v záhrade pri aquaparku (Cascata Aqua Resort, max. 2+2), klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, set na kávu a čaj, minibar (denne dopĺňaný minerálnou vodou), trezor, balkón/ terasa. Za  poplatok: WiFi.

Stravovanie:
24hod all inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:00, obedy 13:00 - 15:00, večere 19:00 - 22:00, neskoré raňajky 10:30 - 12:30, snack 13:00 - 16:30, zmrzlina 14:00 - 16:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24hod v lobby bare. Za poplatok: a´la carte reštaurácia (1x vstup za pobyt zadarmo, nutná rezervácia vopred), aktuálny podrobný rozpis all inclusive konceptu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a možnosťou šnorchlovania sa nachádza priamo pred hotelom. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky a plážový bar 10:00 - 17:00 sú k dispozícii v rámci all inclusive zadarmo. Vodné športy sú na pláži k dispozícii za poplatok.

TIA Heights Makadi Bay