The Original des Orangers

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória krajiny: 3 hviezdičky.

Miesto: trochu zvýšené, v starom meste, početné reštaurácie v cca. 200 m. Len cca. 350 m do jemnej piesočnatej pláže a prístavu. Najbližšie letisko: Nice (asi 27 km).

Vybavenie: hotel v provensálskom štýle, dobre udržiavaný, obklopený záhradou vysadenou oleandrom, levanduľou a olivovníkmi. S 50 izbami, recepciou s nemecky hovoriacim personálom, WLAN v celom dome (bez poplatku), jedáleň, bar, elegantný salónik, výťah.

Izby: Pohodlné a klimatizované, so sprchou alebo vaňou, sušičom vlasov, telefónom, rádiom, satelitnou TV s plochou obrazovkou (1 nemecký program), trezor.

Izba Comfort (DZC/EZC): Rovnaká ako izba, ale o niečo väčšia (asi 15 metrov štvorcových).

Stravovanie: Raňajky formou švédskych stolov.

Šport a zábava: Vyhrievaný bazén (asi 12 x 4 m), krytý v závislosti od počasia, s lehátkami a slnečníkmi. Stolný tenis.

Tipy a rady: Odporúčaný dom. Verejné parkovisko v hoteli zdarma (v závislosti od dostupnosti), verejná garáž v cca. 150 m, cca. 17 EUR/deň. Plachtenie a vodné lyžovanie prostredníctvom verejných poskytovateľov na pláži, tenis v cca. 3 km, golf cca. 5 km. Mestská daň sa platí miestne. Detská postieľka v cene (povinná rezervácia). Domáce zvieratá cca. 8 €/deň.

Poznámka: Prevod z letiska do Vášho dovolenkového hotela a späť nie je zahrnutý.

Poznámka: Železnica a letka je súčasťou balenia. Platí pri rezervácii balíčkovej dovolenky zo všetkých nemeckých letísk, ako aj z Bazileja a Salzburgu pre prílet a odchod v rámci nemeckej železničnej siete (2. trieda), s výnimkou verejnej dopravy.

Hotelové a/alebo iné služby sú poskytované v angličtine alebo v miestnom jazyku. Nemožno zaručiť konzistentnú nemeckú jazykovú službu!