Holiday Inn Express Cape Town City Centre

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel je ideálne umiestnený v centre mesta, na vrchole rušného obchodného centra sv. Juraja, kde si hostia nájdu skvelé nákupné a stravovacie možnosti priamo pri hotelových dverách. Pláž Camp's Bay je vzdialená 10 minút jazdy mestskou hromadnou dopravou, rovnako ako vysoká stolová hora.

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel má 175 dvojposteľových izieb. Recepcia je otvorená 24 hodín. Výťah vedie na väčšinu poschodí. Hostia ubytovania pri príchode dostanú uvítací drink. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú starostlivosť o deti, práčovňu, konferenčnú miestnosť a business centrum. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom. Dom má zariadenie s prístupom pre invalidné vozíky. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a individuálne riadené vykurovanie poskytujú správne vnútorné prostredie.Štandardné vybavenie vo väčšine izieb zahŕňa balkón, ktorý vás pozýva na kľud.Izby s kobercom majú manželskú posteľ.K dispozícii je tiež trezor.Kávovar je tiež štandardný.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie hostí.Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV, rádio a WiFi.Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.K dispozícii je tiež sušič vlasov.K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne.Ubytovacie zariadenie ponúka nefajčiarske izby a izby pre fajčiarov.

Šport/Zábava:
Na terase si hostia môžu vychutnať pekné počasie. Ako športové alebo rekreačné zariadenie je k dispozícii telocvičňa za poplatok.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad raňajková miestnosť a bar. Ubytovacie zariadenie ponúka ubytovanie v nocľah vrátane raňajok ako rezervovateľný jedálenský servis. Kontinentálna raňajky zaručujú dobrý štart do dňa.

Kreditné karty:
V dome sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.