Lilia

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza na pláži v meste Gold Beach. V strede Zlaté pláže je cca. 600 m. Až do prvej reštaurácie je len 350 m. Vzdialenosť na letisko Varna (VAR) je cca. 30 km, Burgas Airport (BOJ) ca. 150 km.

adresa:
9007 Gold beach
varna
Tel .: 359 52 357000, 35952357015

Vlastnosti:
Príjemný hotel má celkom 230 izieb rozloží na 9 podlaží.K vybaveniu patrí 24-hodinová recepcia, malý supermarket, ďalšie obchody, hlavná reštaurácia, taverna, bar pri bazéne a bar vo vstupnej hale.Za krásnym pozemkom patria 2 bazény a bazén integrovaným detský.Jeden z bazénov sa nachádza v záhradách a druhý na strešnej terase.Bazén na strešnej terase môžu byť použité iba za poplatok.Lehátka a slnečníky sú zdarma k dispozícii pri bazéne.Wi-Fi vo verejných priestoroch, ktoré dostane odmenu.V závislosti od dostupnosti, máte parkovanie za poplatok (10 €) sú k dispozícii.Domáce zvieratá nie sú povolené.Na služobné cesty je k dispozícii konferenčná miestnosť.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby zahŕňajú spálne, kúpeľne so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí klimatizácia, telefón, televízia, minibar (za príplatok), sušič vlasov a koberce.
Voliteľne aj s bočným, priamym výhľadom na more alebo pre výlučné použitie rezervovateľné.
Standard Single Room
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard izby sú trochu menšie a pre použitie osoby zarovnané.
double Economy
Zariadenia podobné dvojlôžkovým izbám, ale typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť umiestnený na neprednostnom mieste.
rodinné izby
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby ponúkajú možnosti spánku až pre 4 osoby.
1 spálňa/Suite
Izby zahŕňajú spálne, oddelenú obývaciu izbu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladšie hostí je tu bazén samostatný detský.

Stravovanie:
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia Plus
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Môžete si tiež vychutnať občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje od 10:00 do 22:00 pri otvorenom bare.

Raňajky: od 7:30 do 10:00 hod
Obed: od 12:00 do 14:00
Večera: 18:00 až 21:00

Upozorňujeme, že časy sa môžu mierne líšiť.

Šport a zábava:
Pre športové aktivity patrí stolný tenis a fitness (za príplatok). V asi 50 metrov od hotela je tiež tenisový kurt. Na pláži tiež celý rad vodných športov sú k dispozícii (za poplatok).

Wellness:
Môžete stráviť v kúpeľoch predovšetkým relaxačné hodín. V saune alebo solárium a relaxovať pri masáži (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Sezona Poznámka:
Vezmite, prosím, na vedomie, že v období vrcholového obdobia (najmä v apríli a októbri) nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity (napríklad zábava, detský klub alebo vodné športy) kvôli počasiu alebo nízkym počtom návštevníkov k dispozícii alebo len čiastočne k dispozícii.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.