Lilia

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza priamo pri pláži v letovisku Zlaté piesky. Do centra Zlatých pieskov sa dostanete cca. 600 m. Vzdialenosť na letisko Varna je cca. 30 km, na letisko Burgas cca. 150 km.

adresa:
9007 Gold beach
varna
Tel .: 359 52 357000, 35952357015

Vlastnosti:
Priateľský hotel sa skladá z celkom 174 izieb rozložených na 9 poschodiach. Medzi výhody patrí recepcia, hlavná reštaurácia, pivnica, bar pri bazéne a lobby bar. Krásna vonkajšia plocha zahŕňa veľký bazén v záhrade hotela, ktorý je k dispozícii v letných mesiacoch. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne. K dispozícii je tiež krásny strešný bazén (v lete za poplatok). Wifi vo verejných priestoroch je k dispozícii za poplatok. V závislosti od dostupnosti je k dispozícii parkovisko za poplatok (cca 10 €). Zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Double Štandardná/dvojlôžková izba balkón/terasa
Izby zahŕňajú spálne, kúpeľne so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí klimatizácia, telefón, televízia, minibar (za príplatok), sušič vlasov a koberce.
Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more alebo na výlučné použitie.
double Economy
Zariadenia podobné dvojlôžkovým izbám, ale typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť umiestnený na neprednostnom mieste.
rodinné izby
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby ponúkajú možnosti spánku až pre 4 osoby.
1 spálňa/Suite
Izby zahŕňajú spálne, oddelenú obývaciu izbu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.
Apartmán 2 spálne
Izby majú 2 spálne, oddelenú obývaciu izbu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.

Deti:
Pre mladšie hostí je tu bazén samostatný detský.

Stravovanie:
Raňajky
Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu.
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Môžete si tiež vychutnať občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje od 10:00 do 22:00 pri otvorenom bare.

Raňajky: od 7:30 do 10:00 hod
Obed: od 12:00 do 14:00
Večera: 18:00 až 21:00

Upozorňujeme, že časy sa môžu mierne líšiť.

Šport a zábava:
Za poplatok: posilňovňa, stolný tenis, sauna, masáže a kozmetické procedúry. V blízkosti hotela sú tenisové kurty.

Sezona Poznámka:
Vezmite, prosím, na vedomie, že v období vrcholového obdobia (najmä v apríli a októbri) nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity (napríklad zábava, detský klub alebo vodné športy) kvôli počasiu alebo nízkym počtom návštevníkov k dispozícii alebo len čiastočne k dispozícii.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri registrácii v hoteli. V takom prípade majú hotelieri nárok na následnú platbu na mieste alebo odmietnutie rezervácie!

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.