Salles Marina Portals Hotel (ex: Marina Portals)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza asi 100 metrov od centra mesta a od prístavu Portals Nous. Golfový klub je len niečo málo cez 2 km. Najbližšia pláž je vzdialená asi 400 m. V niečo málo cez 80 metrov sa nachádza verejnej dopravy a taxi. Palma de Mallorca (PMI) Airport je 22 km ďaleko.

adresa:
Crta. d'Andraitx s/n Km 10
07181 Portals Nous
Calvia
Palma de Mallorca
Tel .: 34 971 67 75 00
Fax: 34 971 67 59 86, 34 932 20 54 29

Vlastnosti:
Pohodlný a štýlový hotel má celkom 188 izieb na 7 poschodí. K vybaveniu patrí 24-hodinová recepcia, nefajčiarske jedáleň, spoločenská miestnosť s TV a piano bar. Vonku je dobre udržiavaná záhrada s bazénom, slnečnou terasou a pool/snack bar. Lehátka a slnečníky Získajte zadarmo pri bazéne. Na pláži sú za poplatok. Wi-Fi hotspot zdarma. V závislosti od dostupnosti je k dispozícii za poplatok parkovanie. Domáce zvieratá nie sú povolené v hoteli.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Dvojlôžková izba Deluxe
21 m²) Izby sú vkusne zariadené, s vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, televíziou, trezorom na prenájom a balkónom alebo terasou.
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.
Single Deluxe
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba deluxe izby sú o niečo menšie a pre použitie osoby zarovnané.
Dvojlôžková izba Superior
S iným vybavením ako dvojlôžková izba Deluxe sú izby vybavené o niečo vyššou kvalitou.
rodinné izby
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby ponúkajú možnosti spánku až pre 4 osoby.
Rodinná izba Deluxe
S inými vlastnosťami ako rodinná izba sú izby o niečo vyššiu kvalitu.
Junior Suite
Izby sú vybavené spojenú obývacia a spacie priestor, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC a balkónom alebo terasou. Vybavený ako štandardné dvojlôžkové izby.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladšie hostí je tu bazén a ihrisko pre deti.

Stravovanie:
Raňajky
Vychutnajte si bohaté raňajky (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Šport a zábava:
Pre športové vybavenie patrí fitnes centrum a minigolf. V asi 2 km vzdialenom je tu aj golfové ihrisko.

Wellness:
Trávia väčšinu príjemné chvíle v kúpeľoch. Navštíviť saunu, solárium, vírivka, parný kúpeľ, hammam alebo si dopriať masáž (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Ovládanie udržateľného cestovného ruchu:
Upozorňujeme, že v sezóne od 01.05. - 31.10. vyberá sa daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 16 rokov sú oslobodené od dane. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa na noc a osobu a DPH. V mimosezóne od 01.11. - 30.04. cestovná daň sa zníži o 75%. Od 9. dňa sa pobytová daň zníži o 50%.

1 * - 3 * hotel = 2 EUR
3 * Plus - 4 * hotel = 3 EUR
4 * Plus - 5 * Plus Hotel = 4 EUR

1 * - 3 * Apartmán/Finca/Country Hotel = 2 EUR
Apartmán 3 * Plus = 3 EUR
4 * - 4 * Plus Apartmán = 4 EUR

Plavba lodí = 2 EUR

(Môžu byť zmenené)

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.