Mellieha Bay

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Komfortný hotel Mellieha Bay je obklopený krásnou prírodou priamo na hotelovej súkromnej pláži. Ďalšie mesto Mellieha je vzdialené asi 4 km. Nájdete tu rôzne obchody, bary a reštaurácie, ktoré možno ľahko preskúmať pešo. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza autobusové spojenie. Malta Airport (MLA) sa nachádza v cca. Vzdialenosť 30 km.

adresa:
Marfa Road
Ghadira
Mellieħa 9065
Tel .: 356 2357 0000, 356 2157 3841
Fax: 356 2157 6399, 356 2157 3844

Vlastnosti:
Exkluzívny hotel má 250 izieb rozložených na 4 poschodiach. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, klimatizácia, Wi-Fi (za poplatok), reštaurácia, bary, salóniky a kaderníctvo. Vo vonkajšom priestore s krásnymi záhradami nájdete bazén, snack bar a slnečnú terasu. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži. Osušky za poplatok. Parkovanie nie je k dispozícii. Zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Double Štandardná/dvojlôžková izba balkón/terasa
Izby zahŕňajú spálne, kúpeľne so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí sušič vlasov, telefón, televízia, rádio, klimatizácia, minibar a požičiavanie trezorov
Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more alebo na výlučné použitie.
rodinné izby
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby ponúkajú možnosti spánku až pre 4 osoby.
Rodinná izba ekonomika
Zariadenia podobné rodinným izbám, ale typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť umiestnený na neprednostnom mieste.

Upozorňujeme, že deti môžu byť na požiadanie rezervované len pre maximálnu obsadenosť.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii samostatný detský bazén a detské ihrisko.

Stravovanie:
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii od cca. Od 10:00 do 24:00.

Občerstvenie: 10:00 - 17:00
Odpoledný čaj: 16:30 - 17:30
Sendviče: 22:00 - 24:00

Upozorňujeme, že časy sa môžu líšiť.

Šport a zábava:
Medzi zariadenia patrí (čiastočne započítať) krytý bazén, tenis, bowling, windsurfing, potápačské centrum, vodné lyžovanie, kanoistika a loptičky, plachtenie a rýchlosť plavby. Hotel ponúka aj zábavný program a nočný klub.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že od 1. apríla 2016 bude účtovaná turistická daň vo výške 0,50 EUR na osobu a noc (maximálne 5 EUR na osobu/pobyt). Tento poplatok nie je zahrnutý v cene cesty a má byť postavený na mieste v hoteli hosťom. (Zmeny vyhradené)

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.