Mirador

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento útulný hotel sa nachádza priamo na rušnej promenáde Paseo Maritimo a prístavu. Do historického centra, do katedrály a do bootclubov je cca. 1 km. Za niekoľko minút sa dostanete do auditoria. Verejná doprava, reštaurácie a bary sú cca. 100 m, obchody cca. 1500 m, diskotéka 1500 m, golfové ihrisko 5 km a pláž cca. 3000 m od hotela.

Vlastnosti:
Hotel ponúka 6 apartmánov, 12 jednolôžkových a 69 dvojlôžkových izieb.Recepcia je otvorená 24 hodín.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.Dom má trezor a zmenáreň.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť.Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.K dispozícii sú aj zdravotnícka pomoc, izbová služba a práčovňa.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.Ak chcete pomôcť pri podnikaní, je k dispozícii fax.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia a kúrenie taktiež zabezpečujú správne vnútorné prostredie. Vo väčšine izieb je štandardný balkón. Niektoré vlastnosti majú bočný výhľad na more. Izby s kobercom majú manželskú posteľ. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je aj mini chladnička. Najlepšie rekreačné pohodlie patrí prístup na internet, telefón, TV, rádio a WiFi. Kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom má sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Vnútorné a vonkajšie bazény sú ideálne pre pravidelné akvakultúry a aktívnu rekreáciu. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. K dispozícii je množstvo zariadení, vrátane posilňovne, kúpeľov, sauny, parného kúpeľa, hammamu a solária.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa raňajkovú miestnosť, kaviareň a bar. K dispozícii sú rôzne jedlá. Hostia si môžu vybrať medzi polpenziou a plnou penziou. Bohaté raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa. Na obed a večeru si môžete vybrať medzi à la carte a menu. Pre zvláštne kulinárske priania ponúka dom vegetariánske jedlá. Nealkoholické nápoje si môžete vybrať.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.