Paradise Island Resort & Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Nachádza sa v severnom atole Male. Vzdialenosť do medzinárodného letiska Male je cca. 10 km. Prestup do strediska trvá cca. 15 minút rýchlokorčou.

Vybavenie: Rezort sa nachádza na cca. 930 x 200 m veľký ostrov a je zapustený do rajského prostredia. Má dve hlavné reštaurácie "Bageecha" a "Lagoon" a tri reštaurácie à la carte, ktoré podávajú talianske a japonské špeciality, ako aj morské plody. K dispozícii je kaviareň, dva bary, jeden na pláži, bazén s integrovaným detským bazénom, obchod so suvenírmi, kaderníctvo, kozmetický salón a priestranná kúpeľná oblasť. Večerný zábavný program. Vo vstupnej hale je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Počet izieb: 282

Izby: 220 funkčne zariadených bungalovov Superior Beach (38 m²) má kúpeľňu so sprchou a WC, samostatnú vonkajšiu sprchu, sušič vlasov, telefón, TV, bezplatné WiFi, klimatizáciu, stropný ventilátor, minibar, trezor, terasa. Sú v prvom rade na pláži. 40 elegantných a vysokokvalitných zjednotených vodných viliek (77 m²) je postavených s rovnakým vybavením (okrem vonkajšej sprchy) na chodidlách nad vodou a navyše ponúka terasu so slnečníkom, lehátkami, vonkajšou vaňou a priamym prístupom k lagúne. 16 exkluzívnych a luxusne zariadených apartmánov Haven Villas (asi 80 metrov štvorcových) (bez vonkajšej vane) ponúka aj vonkajšiu vírivku.

Fit & Active: Fitness centrum, tenis, stolný tenis, plážový volejbal, bedminton, biliard, kanoe, windsurfing, squash, basketbal, sauna, parný kúpeľ, vírivka. Za poplatok: šnorchlovanie, jazda na katamarane, vodné lyžovanie, hlbokomorský rybolov, vodné lyžovanie, potápanie.

Medové týždne: Svadobná hostina a hostia, ktorí oslavujú svoje 25. alebo 50. výročie svadby na ostrovoch, dostanú fľašu šumivého vína a košík s ovocím (maximálne 6 mesiacov po sobáši, uveďte prosím pri rezervácii).

Strava: HB/FB/AI. Všetky jedlá v bufetovom štýle v Bageecha, pre hostí Water Villas a Haven Villas v lagúne.

All Inclusive: (za príplatok)
  • Plná penzia formou bufetu v "Bageecha" alebo "Lagoon
  • Káva, čaj, koláč a sendviče v kaviarni od 16 do 18 hodín
  • vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje od 10-1 hod., napr. Voda, nealkoholické nápoje, konzervované džúsy, káva, čaj, pivo, domáce víno, vybrané liehoviny a koktaily (okrem čerstvých štiav, espresa a cappuccina)
  • Minibar (rôzne nealkoholické nápoje)
  • raz nočný rybolov (minimálny pobyt 6 nocí)


Platnosť: Tento opis výkonnosti je platný od 01.11.2018 do 31.10.2019 (Ročný katalóg 2018/2019).

Extra: Obdržíte v období od 01.11.-27.12. 20% zľava na pomernú cenu hotela (základné jedlo) alebo v období od 28.12.-31.10. 17% zľava na pomernú cenu hotela.
Hostia, ktorí oslavujú svoje narodeniny na ostrove, dostanú fľašu vína a dortu.